Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy ideges...

Az normális, hogy ideges leszek bármilyen orvosi vizsgálat vagy oltás előtt?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy mi történik és már rengetegszer átéltem de mért jön elő mégis?

2017. jan. 13. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális hiszen a "de mivan ha..." kérdések mindig előjönnek de nyugi normális akkoris ha tudod mi fog történni és már sokszor átélted
2017. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem felmegy az orvosnál a vérnyomásom 180-ra ,pulzus 130, szédülök és majd össze esek.

Szerintem sejtem miről beszélsz.

2017. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huh köszi! ;)
2017. jan. 13. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
És az orvosok azt hitték, hogy valami szívbetegségem van és , mert nem lehet egy 18 évesnek ilyen magas vérnyomása azért mert izgul az orvosnál, pedig én egész végig ezt hangoztattam és elküldtek ezer féle vizsgálatra, és mint kiderült ennél egészségesebb nem is lehetnék ;)
2017. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem lehet anélkül orvoshoz menni, hogy a betegségedért hibáztatna, piszkálna, mert nem tudsz orvosi szaknyelven stb., természetes, hogy idegességet okoz.
2017. jan. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!