Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, miért kell ilyen nyomoru...

Fiúk, miért kell ilyen nyomorultan kinéznetek? :D (többi lent) 17/L

Figyelt kérdés

Minden egyes nap mikor suliba megyek vagy bárhova,majdnem minden fiú azokban a lelógó gatyákban jár meg hosszú pólókban.Nem tudom hogy ez nekik hogy tetszhet,de remèlem van mèg olyan ember aki ellenzi ezt az öltözködèst :D. Ne èrtsètek fèlre,senkit sem akarok Megsèrteni,de eddig ahány ilyen fiút láttam mindegyigy bekèpzelt volt,cigizett,ivott ès beszólt mindenkinek aki csak elment mellette.Vannak mèg egyáltalán "normális" fiúk?mert èn eddig csak az általános iskolás barátaimat tudom "normálisnak" mondani.Amúgy körmendi szombathelyre járok suliba.

Lègyszi mellőzzètek a gúnyolódást hogy kost èn mièrt szólok le mindenkit meg minden..



2017. jan. 13. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én hasonló lányokat ismerek amúgy :D
2017. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak körmendi szombathelyen ilyenek a fiúk. Más szombathelyen elegánsabbak, nem beszélve a szombathelyeken kívüliekről.
2017. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Én nem öltözök bohócnak, és mindenkinek beszólok.

Problem?

2017. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vannak normális fiúk persze, de a normális fiúk aligha ismerkednének veled, nem szeretik az általánosítást illetve az általánosító lányokat tudni illik :) tudom, rossz érzés, de ez van
2017. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

A világ nagyon sokat változott, változtatott egyes emberekben.

Legyen az fiú, lány , férfi ill no,

Valakim lóg a nadrág, vagy feszül de nagyon /fiú/ de meg a hátsója is kilóg. :(

De van olyan lány is akin lóg a nadrág, peddig szép feneke volna.

Egyet értek veled.

2017. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Rengeteg srác van, aki nem ilyen. Csak őket valahogy sok lányhoz hasonlóan, te sem vetted észre. Akkor miről beszélünk? :)
2017. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Most ki vagy hegyezve ezekre a tényleg röhejes gyerekekre, de elkerüli a figyelmed, hogy van egy másik oldal is. Persze ugyanez a helyzet a lányoknál is.
2017. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezt jól megmondtad kérdező xDD Amúgy azért néznek ki így mert ők még csak "fiúk" ahogy írtad. A FÉRFIAK viszont nem úgy néznek ki :)
2017. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 igen,lehet hogy elkerüli őket a figyelmem,de egyrèszt olyan helyen lakom ami úgymond nem túl "nekem való".Ha majd elköltözöm talán mèg idèn vagy jövőre akkor olyan helyre megyek ahol találok magamnak társaságot.
2017. jan. 13. 20:05
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik ez az öltözködés.


Szintúgy a "zöldkabát" vagy a boka feletti 5 cm-es szünet a nadrág és a cipő/zokni között akár lányoknál van fiúknál.



F19

2017. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!