Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, miért kell ilyen nyomoru...

Fiúk, miért kell ilyen nyomorultan kinéznetek? :D (többi lent) 17/L

Figyelt kérdés

Minden egyes nap mikor suliba megyek vagy bárhova,majdnem minden fiú azokban a lelógó gatyákban jár meg hosszú pólókban.Nem tudom hogy ez nekik hogy tetszhet,de remèlem van mèg olyan ember aki ellenzi ezt az öltözködèst :D. Ne èrtsètek fèlre,senkit sem akarok Megsèrteni,de eddig ahány ilyen fiút láttam mindegyigy bekèpzelt volt,cigizett,ivott ès beszólt mindenkinek aki csak elment mellette.Vannak mèg egyáltalán "normális" fiúk?mert èn eddig csak az általános iskolás barátaimat tudom "normálisnak" mondani.Amúgy körmendi szombathelyre járok suliba.

Lègyszi mellőzzètek a gúnyolódást hogy kost èn mièrt szólok le mindenkit meg minden..



2017. jan. 13. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jaj az "egyedi vagyok zöld kabát" az nekem is a kedvencem :D

Én is csak pislogni szoktam hogy ez hogy történhetett meg...

Számomra felfoghatatlan hogy ez hogy a fenébe tetszhet embereknek..

Elegáns? nem

Kényelmes? nem

Jól néz ki? nem

Akkor meg mi a fa$zért hordja mindenki?!?! Én se értem.

Bármi is történjen én sose fogok ilyen kreténen öltözködni. Maradok inkább a saját stílusomnál. (Szolidan elegáns) 21/F

2017. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A zöld kabát először a lányoknál terjedt el,

az még hagyján.

De most már a fiúk is azt hordják...

Kiváló szőrmés csukjával :)


Szerintem ez a divatmajomkodás valami igen gusztustalan mértéket ölt manapság. Akár lányok, akár fiúk esetében.

2017. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Magyarán ezeknek a fiúknak a figyelmére vágysz csak lesz_rnak téged.
2017. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, szerintem pont nem vágyna olyanok figyelmére. Egyébként kérdező, én ellenzem ezt, nagyon gusztustalan. Suli után van mindig fél órám a fos menetrend miatt, ezért néha bemegyek a mcdonaldsba. Ilyen helyeken szoktak gangelni a "dejóstilledvan" helyi menő csávók, csodálatos látvány.
2017. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Selejt generáció... Tisztelet a kivételnek!
2017. jan. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!