Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jellemzőkkel jellemezné...

Papics kérdése:

Milyen jellemzőkkel jellemeznétek az ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Jeles tanuló és ezzel azt hiszem minden jót elárultam róla. Órákon hangosan beszélget padtársaival és a körülményeket figyelem nélkül hagyva röhög (nyihog) fel hangosan legyen az tanítási óra vagy akármi. Tipikus beképzelt ember aki úgy gondolja hogy felsőbbrendűbb a nála rosszabbul tanuló embereknél illetve pasifaló is. Nyugodt szívvel vág fel mások előtt azzal hogy neki 16 évesen 26 éves pasija van (most már csak volt), 13 évesen cigizett, rendszeresen jár bulizni, sűrűn iszik, már drogozott többször is, és hatalmas arccal vág fel szerelmi életével. És végül de nem utolsó sorban olyan szinten okosnak tartja magát, hogy már-már megállás nélkül arról beszél, hogy kinek milyen személyisége és reflex szerű reakciói vannak... Életében 5-15 pasija volt eddig első párkapcsolata 13 évesen történt meg. 14-16 éves korába vesztette el szüzességét és ki tudja hányszor ismételte meg a dolgot. Beképzeltségét még azzal támasztanám alá, hogy hetente 4szer 5ször tesz ki magáról képet facebookra illetve instagramra stb... Az ilyen embert hogy lehetne megfogalmazni röviden úgy, hogy amit itt leírtam benne legyen és magára ismerjen az illető? :)

2017. jan. 13. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Éretlen, figyelemre vágyó, kissé kamus.
2017. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tini.
2017. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy 19 évesen valószínűleg gyereke lesz...a főiskolát 100%, hogy nem végzi el...25 évesen valószínűleg drogos lesz, és egyedül neveli a gyerekét.


Egyedül fog eljárni zülleni, mert felnőtté soha nem akar vállni 30 évesen nem kell senkinek annyian megismerik már.

Szerintem vagy öngyilkos lesz, vagy megjön az esze (erre nem sok esélyt látok)...az összes

csaj ilyen lett aki ilyen volt.

2017. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szal jeles tanuló és drogozik meg 10 évvel idősebb kannal tömeti magát. fuck me sideways de én meg akarom ismerni.
2017. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak nyugodtan... kb már annyira felnőtt akar lenni, gyereket is akar, hogy már az első csövesnek akivel összefut az utcán szülne egy gyereket...
2017. jan. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!