Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Zala megyei kòrházban...

A Zala megyei kòrházban miért olyan beképzeltek a nőgyógyászok? Utálom őket pedig sajnos gondozásra kell járjak.

Figyelt kérdés
A sűrgőssègin egy àpolò faszi úgy ordibál az idős betegekkel hogy az hihetetlen,a gyerekosztàlyon is bunkò nővèrek vannak.A liftet kezelő pasas ùgyszintèn szemèt,egy munkás faszi hàtùlròl nekiment a babakocsinak ùgy hogy az majdnem felborult ès meghal a gyerekem ha nem fogom meg a kocsit.Normàlis ez a kòrhàz vagy csak velem ilyen szemèt?Màs is tapasztalt dolgokat?
2017. jan. 14. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor az ápolók a bunkók
2017. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen biztos direkt veled ilyen szemetek. Messziről lesik az ablakból mikor jösz.
2017. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagálod. "egy munkás faszi hàtùlròl nekiment a babakocsinak ùgy hogy az majdnem felborult ès meghal a gyerekem ha nem fogom meg a kocsit" Azért ez egy "enyhe" túlzás szerintem...
2017. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az ordibálás nem normális dolog
2017. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sokat jártam/járok oda. Ott is szültem, később fiunkkal is feküdtem bent, többször műtöttek engem is (nőgyógyászati). Összesen két orvossal nem voltam megelégedve és egy ápolónővel, mindenki más kedves volt és készségesen segített.
2017. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
èn nem tudom de velem legalàbbis nem rensesek pedig mégcsak nem is nèzek csùnyàn ràjuk,de nem is èrdekel tulsàgosan az a kòrhàz csak tul sok rossz dolog törtènt ott velem mèg ezeken kìvūl is ha a közelèbe megyek rossz èrzèsem lesz.
2017. jan. 15. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!