Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha meghívok valakit a diplomao...

Ha meghívok valakit a diplomaosztómra és nem jön el nem illene neki azért visszajelzést adnia legalább? Kösz a meghívást de nem érek rá sajnos? Pl?

Figyelt kérdés

Ha én postai úton a diplomaosztómra meghívók küldök valakinek (régi ismerős akit egy ideje nem láttam, nem is beszéltem vele) és az illető nem jön el, akkor nem illenék legalább visszajeleznie? Ha csak annyit hogy kösz a meghívást de sajnos.... (akármi kamu ok).


Nem taplóság hogy le se szar még annyit se hogy kösz, nem?


Nem írok kisregényt de a körülményekről annyit tudom hogy megkapta a kezébe a postai meghívót. Nem tűnt el, eljutott hozzá.


Van értelme rákérdezni hogy mégis miért szart a pofámba?


2016. márc. 9. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Illene, de hagyd a fenéve.
2016. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak magaddal szúrsz ki, ha nem élvezed az eseményt, hanem egyetlen ember, aki szart a pofádra, az rontja el az élményt. Mostantól csak azokra gondolj, akik elmennek, és magadra!
2016. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már rég túlvagyok rajta és semmit se vont el az értékből az hogy 1 db ember nem jött el csak azért érdekes a szitu.
2016. márc. 9. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
A régi ismerősöd állított ki magáról bizonyítványt, ha már valaki megtisztelt és pénzt és időt áldozott arra, hogy meghívjon, akkor az a legkevesebb, hogy visszajelzek, telefonon, facebookon, vagy e-mailban, postagalambbal, füstjelekkel... szóval valahogy. Ő volt a tapló, ennyi, a későbbiekben nem számolnék vele.
2016. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!