Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt más is olyan aki nem...

Van itt más is olyan aki nem igazán találja a helyét a világban?

Figyelt kérdés
Sorstársak történetére lennék kíváncsi. Akár privátba is jöhet.
2017. jan. 14. 21:34
 1/9 piriiiii ***** válasza:
Mondjuk én.
2017. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az érzés mindenki életében eljön valamikor. Én is épp egy ilyen szakaszban vagyok.
2017. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj
2017. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen vagyok ezzel én is, bár én nem a világban, csak az átlagemberek között nem érzem otthon magam. De vannak olyan emberek, akiket közel érzek magamhoz, úgy gondolom, ha sikerül bekerülnöm egy nagyobb közösségbe, ahol főleg ilyenek vannak, sokat javulhat az életem.
2017. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt senki se találja a helyét a világban, ezért jönnek a GYK-ra


Jöhet a lepontozás.

2017. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piriiiii ***** válasza:
Én pont nem ezért vagyok itt. Az életkedvemet és a céljaimat csak azután vesztettem el, hogy regisztráltam. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2017. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

De a többség azért jön ide mert szar az élete. Azért tesznek fel kérdéseket mert nem tudnak kihez fordulni. Mondjuk az ilyen hétköznapi témákat most vonjuk ki, mint az állatok, smink divat kategória stb.

Ja és akinek vannak barátai meg normális szociális élete az nem itt beszélget meg ismerkedik.

2017. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem vannak barátaim meg szociális életem, még is kiírtam ezt a kérdést...
2017. jan. 14. 22:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok-sok éven keresztül ez volt és mai napig visszatér, de hosszabb időre már sikerült kijátszanom ezt az érzést.

Mégpedig úgy, hogy elmagyaráztam magamnak, hogy amit a világtól várnék és amilyenben otthon érezném magamat, az éppen itt nem megtalálható, ezért inkább ne szenvedjek a hiányától. Ez nálam működött egész hosszú ideig és sokkal jobban éreztem magamat, több dolgot tudtam más színben látni. Persze hullámvölgyek vannak, de meg lehet próbálni, hátha nálad is változást hozna.

2017. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!