Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is olyan aki 20 évesen nem találja a "világban a helyét"?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok a fővárosban lakok. Az utóbbi időben azt vettem észre hogy rohadtul nem találom a helyemet a világban. Kívülről minden rendbe tűnhet, egyetemre járok, ami viszont egyáltalán nem érdekel. Amit az órák 90%-án tanítanak az teljesen hidegen hagy. De a nagyobb probléma az hogy nem is tudnék más szakot mondani ami jobban érdekelne. Talán a gyakorlatias dolgokra mondanám azt hogy szívesebben csinálnám de mint tudjuk az OKJ-k 90%-a semmit nem ér. Amivel meg esetleg el lehet helyezkedni az teljesen távol áll tőlem. Pénzügyi gondjaim nincsenek, kapok ösztöndíjat, otthon lakok, ezért kb. mindenre van pénzem amit szeretnék.

Párkapcsolatok terén is ugyan ez van kb. Kívülről minden rendbe tűnhet voltak már barátnőim, mindnek szar vége lett, kiderült hogy teljesen nem illünk össze. Meg ha elmegyek inni vagy bulizni általában ott is sikerül felszednem lányokat, tehát nem a kinézettel van gond hanem inkább "bennem".

Egy pozitívumot tudnék talán mondani hogy van viszonylag sok "jó" barátom akikkel szeretem az időm eltölteni, sok dolgot csinálunk, szóval ilyen téren nincs problémám.


Azt se tudom pl. elképzelni hogy majd egy családom legyen gyerekekkel, minden reggel felkeljek fél7kor és bemenjek a munka helyemre.

Hobbim sincs nagyon sajnos, ezt is nagy problémának érzem de nem fogott meg eddig semmi se, pedig próbáltam már néhány dolgot ki, a sport nem nekem való...

A politika illetve közélet érdekel mindig olvasgatom a híreket is meg a pártok oldalait. A gond hogy ezzel a környezetemben teljesen egyedül vagyok.

Ezért kb, ha otthon vagyok akkor játszok a gépen vagy filmet nézek, és kb ennyi.

Van más is aki érzett hasonlóan már ?


2013. febr. 10. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is.
2013. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyetemisták zöme így érez. Ha gazdagabbak vagytok és nem egyedül a munkahelyi keresetedből kell megélned akkor nem lesz gondod. Ez a fajta kiégettség ami rajtad van abból fakad, hogy egy bizonyos búra alatt vagy, véd is meg nem is. Van szülői háttér, meg tanulás, de egyik dolog sem elégít ki teljesen.

Valószínűleg egy jó társ kimozdít majd ebből, talán ismerkedj ez legyen az első lépés. Ha gazdagabb vagy mondom, akkor nem gond, ha a munkahelyeket váltogatod, ha nagyon gazdag vagy akkor meg lehet hogy dolgoznod sem kell. Az élet szép, az utazások és egy jó társ egy szerető gyerek sok örömöt tud adni. Talán ennél nagyobb dolgokra nem is kell vágyni, minek a kudarc.

2013. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel, semmit sem tudtam kezdeni magammal, most találtam egy hobbit, amit nagyon lelkesen űzök, de fogalmam sincs hova felvételizzek mi akarok lenni, pedig idén éretségizek. Barátaim nekem is vannak de rendre azon kapom magam, hogy elhanyagolom őket és csak tanulok, hogy bekerüljek majd valahova amit még el sem döntöttem, mondjuk még van 2 hetem...A pasik terén el vagyok maradva, a szerelmi életem katasztófa, summázva a dolgot, nem csak te vagy elveszett.
2013. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sok mindent szerettem régen csinálni.Most már az se érdekel ha holnap nem ébredek fel:(

Nem sok jó van ebbe a világba.

2013. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen a felnővéstől való félelem.:D

Ne aggódj eljőn annak is az ideje, csak élj úgy ahogy jónak érzed.:D

2013. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én pont emiatt jelentkeztem katonának.
2013. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokáig így voltam én is. Aztán amikor összejöttünk a párommal, minden megváltozott. Neki nagyon határozott céljai vannak, és amikor elkezdett rájönni, hogy nekem nincsenek, kis híján szétmentünk, mert azt mondta, neki ilyen szánalmas, céltalan ember nem kell. Akkor rájöttem, hogy ha mást nem is, őt nagyon akarom.

Úgyhogy hamar nekiálltam rendbe rakni az életem. Egyelőre hatalmas a káosz: otthagytam az egyetemet, amit már rég csak családi nyomásra csinálok, valójában nem különösebben érdekelt, ezért csak nyűglődtem vele, csatlakoztam egy induló vállalkozáshoz, amiből van némi pénzem (bár a létminimum határán élek, ha most hirtelen egyedül maradnék, kb. éhenhalnék), elkezdtem kivizsgáltatni azokat az egészségügyi problémáimat, amikről évek óta az egyszerűség kedvéért nem vettem tudomást, elővettem a hangszereimet, és újra játszani kezdtem, elkezdtem mikroelektronikát tanulni úgy miért ne alapon, ilyesmik.


Mindenki ki van bukva, mert mi az, hogy otthagytam az egyetemet, osztálytalálkozón mindenki el volt hűlve, hogy hogy lehet az, hogy én írtam a második legjobb, kitűnő érettségit, végül nekem nincs diplomám, kb. kommunában élek két sráccal, alig van pénzem és nem is különösebben hajtom...

De tudod mit? Nem érdekel. Amióta meg mertem ezt lépni, egyre boldogabb vagyok. Lehet, hogy nem előírásosan élem az életem, de mindenhonnan azt mondják az embernek, hogy merjen önmaga lenni. Ékes példája vagyok annak, hogy van ebben igazság :)

2013. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyet én utoljára 14-15 évesen éreztem.Most 22 vagyok.Van szakmám,érettségim,van munkám,barátnőm nincs(nem is volt).
2013. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak én most abbahagytam az egyetemet, és se barátok, se barátnő... :/ A sz.gépet meg a filmeket is unom már... Meccseket nézegetek, meg neten olvasgatok, keresem, hogy mit is csináljak, esetleg visszamenjek-e az egyetemre... nem tudom. Szerencsére mostanában nem vagyok elkeseredve, inkább úgy érzem, hogy "így alakult, leszarom". Másodjára jobban utánanézek a dolgoknak és valami olyat fogok tanulni, amit szeretek, és majd ott megpróbálok barátkozni, meg addig összeszedem régi haverjaimat, csinálok egy nyelvvizsgát is, meg segítek itthon, amit lehet... :)


20f

2013. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan gondolkodom, de azért néhány eltéréssel. Szóval nem vagy egyedül, csak nagy a világ..:)

20L

2013. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!