Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hívtak meg a születé...

Miért nem hívtak meg a születésnapi bulira? (18+)

Figyelt kérdés

Joba vagyok kb mindenkivel es járok is bulikba szilveszter stb de most az osztály egy "nagymenoje" akivel Am joba vagyok nem hívtak meg pedig évfolyambol rengeteget hívtak es osztály összes fiujat is engem pedig nem meg azokat is akik később jöttek az osztályba, En meg eredetileg is ott voltam.

Tudom h nem látjátok az egészet de szerintem ez rohadt szemeetseg . Mi a véleményetek


2017. jan. 15. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

"Tudom h nem látjátok az egészet"

- így van. Ebből adódóan aztán nehéz bármit is kitalálni. De annyit megtehetsz, hogy a "górét" megkérdezed, hogy mire véld ezt az egészet. De azt tudd, h9ogy mindennek oka van, tehát az ilyen kérdések úgy párkapcsolatban, ahogy bármiben, általában fölöslegesek. (Ha netán csak a feledékenység az ok, akkor az is sokat jelent.)

2017. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
mert büdös vagy...
2017. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!