Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Így hívtak meg a születésnapi...

Így hívtak meg a születésnapi bulira, és még én vagyok a bunkó mert nem megyek el? Miért alakult úgy, hogy én lettem a rossz? Érdemes magyarázkodni?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársam akivel eddig nagyon jóba voltam meghívott a születésnapjára facebookon. Berakott egy mappába ez volt a meghívás, nekem meg jeleznem kéne, hogy csatlakozom-e az eseményhez vagy sem. Nem reagáltam semmit mert azt gondoltam kivárom a személyes meghívást, de ez nem jött neki eddig össze(3hét alatt kb ). 6napot dolgozunk egy héten, sokat beszélgetünk, de még csak meg sem említette, hogy akkor mi a helyzet, pedig számomra idegen városban lesz többnyire idegen emberek között, ezt pedig jól tudja. Úgy döntöttem semmit nem reagálok a helyzetre, így csak teltek a napjaink. Tegnap meg azt hallom vissza hogy minden bunkó parasztnak elmond mert hogy nem igazoltam vissza hogy elmegyek és hogy egész nap jópofizok neki de a születésnapjára nem vagyok hajlandó elmenni. Itt döntöttem el hogy biztos nem megyek el. Most komolyan ilyen világban élünk ? Ma köszöntem neki, kérdéseire válaszoltam, de amúgy levegőnek néztem és nem hatott meg a nyájaskodása mert amúgy ugyanúgy viselkedik velem. És akkor a munkatársak azt mondják nekem a nap végén, hogy miért viselkedek úgy ahogy és miért bontom meg az egységet mikor olyan jó kis csapat vagyunk. Nem mondtam semmit, mert mit magyarázkodjak nekik... a "kedves" kollégának segítettem ugyanúgy mint mindig, együtt működtem vele. Szerintetek ? El kéne magyaráznom a munkatársaknak, hogy miért cselekszem úgy ahogy? Magánéletben nem foglalkoznék ilyennel, de ha már megtámadnak, hogy bontom az egységet muszáj kiállnom magamért. A születésnaposnak mondjam meg hogy nem megyek el, vagy hanyagoljam a témát?
2013. febr. 20. 00:04
1 2
 1/17 anonim válasza:
72%
Szánalmas, amit itt össze hisztiztél, én inkább nem hívtalak volna meg....
2013. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
70%
Szerintem te is reagálhattál volna jobban. Fölöslegesen voltál ennyire döjfös, hogy kéreted magad személyes meghívásokig. Értem én, hogy személytelen ez a fb csoport dolog, de ha annyira jóban vagytok egy humoros megjegyzéssel áthidalhattad volna amikor beszélgettek... Most, hogy így belegabalyodtál érdemes ezt őszintén kibeszélni, ha fontos ő neked, vagy a csapat vagy mit tudom én. Mindenesetre egy kicsit műbalhénak fog tűnni arra készülj fel!
2013. febr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Dudi87 válasza:
82%
a tobbiekkel ellentetben en tudom mi bantott meg, es egyutt erzek. viszont a helyedben en masnap mar szoltam volna neki, hogy akkor beszeljunk a reszletekrol ...
2013. febr. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Tehat a barátod meghívott - mindegy milyen formában- amire te nem reagáltak es o a bunko. Értem. Hat felénk ez fordítva van....
2013. febr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Míg régen a személyi szolgával küldték ki a kézzel írott meghívókat, ma ezt sokszor csak FB-on tesszük meg. Egyszerűen ez egy új média, amit használunk - az élet változik, szokd meg. De hogy emiatt hisztizel, itt benned van a hiba.
2013. febr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

A többiekkel ellentétben én úgy gondolom, hogy igazad van! Fb-n meghívni egy születésnapra illetlenség.

Ha mondjuk a morrisons park szülinapi bulija lenne, akkor lenne elfogadható. Én sem mennék el.

2013. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is tök felesleges ezen pörögni, és a feszültséget gerjeszteni. Sajnos ma már a facebook egy teljesen elfogadott, hétköznapi dolog. Ha pedig annyira jóban vagytok, akkor ezt egy poénnal elüthetted volna,és nem kellene egy barátságnak egy jó csapatnak egy ilyen kis hülyeség miatt tönkremennie.
2013. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég "maradi" beállítódottságú vagyok, de nem annyira, mint te kérdező, de nálam nem okozott volna gondot, hogy valaki ismerős a facebookon hív meg -fent vagyok, de csak akkor nézek rá, ha értesítés jön, hogy valaki keresett-, de másnap megbeszéltem volna az illetővel személyesen a részleteket. Ilyen világot élünk, el kell fogadni!
2013. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én visszajelöltem volna, hogy igen, elmegyek. De megjegyeztem volna neki (személyesen) hogy jobban örültem volna ha meghív élőszóban, hiszen heti 6 napot együtt vagytok.... Amúgy megértem a kérdezőt, ilyen szülinapra én se szívesen mennék el. És nem vagyok maradi egyáltalán, FB-ozom rendszeresen de szülinapra azért nem FB-on hívom meg a barátaimat. Szerintem.
2013. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok maradi, de nekem nagyon elegem van abból, hogy a facebook miatt már minden ilyen személytelenné válik. Igen is a fontos dolgokat élőben kell megbeszélni, főleg ha minden nap találkoztok. Miért nem lehet megérteni, hogy nem mindenki él napi szinten a facebookon és ezért esetleg nem is figyeli az eseményeket? Neem. Egyáltalán nem normális, hogy mindennek ott kell történnie. Lassan ott tartunk, hogy esküvői meghívót sem készíttetnek az emberek, csak megböknek a fészen. Vagy majd a jövőben ott értesülsz róla, hogy elhunyt a nagymamád. Húhh bocs,ez elég morbid volt, de a mai világban amikor már egy társasági összejövetelen is mindenki a telefont bújja, bármit el tudok képzelni.
2013. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!