Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire unalmas,...

Tényleg ennyire unalmas, élettelen lennék?

Figyelt kérdés
Dolgozok reggel 7-8-tól 4-5-ig. Hazaérek, kajálok, kávé, leülök a laptop elé, próbálok tanulni(nyelvet, amit szeretek is). 6-7 felé lefürdök és utána zenét hallgatok, netezek a telómon. Hétvégén néha dolgozok szombaton, de ha nem, akkor sincs semmi kedvem elmenni haverokkal vagy bárhova is, általában pihenek, kitakarítom a lakást, edzek egyet, filmet nézek. Nem vágyok senki társaságára, örülök, hogy végre pihenhetek. Normális ez szerintetek? 23/F

2017. jan. 15. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem az szerintem. Ha valaki az alapján akarja élni az életét, hogy mások mit gondolnak róla, az nagyon nem normális :(

Ahogy neked kényelmes úgy éljél, ha mások véleménye határoz meg, már nem jó, csak szólok.

2017. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 jeverezi ***** válasza:
8%

ha neked ez így jó akkor rendben van az életed4

1# válszoló meg buta ne foglalkozz vele :)

2017. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 el se olvastad a válaszom, degenerált xDD

"ha neked ez így jó akkor rendben van az életed"

Ugyanezt írtam, csak másképpen :) S hogy ne foglalkozzon senkivel se

Az már a te saját problémád, hogy nem értesz meg néhány egyszerű mondatot :)

2017. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Sőt!

Mégis miért kéne mindenkinek társasági életet élni (mindig)?

Barátommal egy lakásban lakunk ugyan, de sokszor töltjük teljesen a saját dolgunkba feledkezve a hétvégét.

Mindkettőnk másik játékkal játszik, aztán kész.

Nem egyszer kaptuk meg, hogy gázak vagyunk...társfüggő emberkéktől.

2017. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én örülnék ha így érhetnék..

nem bántásból írom, de eléggé értékelned kéne hogy ilyen az életed. mások estig dolgoznak, és nincs idejük még pluszban nyelvet tanulgatni, pihengetni, vagy haverokkal mászkálni

2017. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, egész nap kemény fizikai munkát végzek 8-9 órán keresztül, még jó hogy kell pihennem...
2017. jan. 15. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy éli az életét ahogyan akarja. Persze egy idő után magányosan fogod érezni magad és fogsz vágyni egy társaságra, most azért nem igényled mert lehet sulis időszakod alatt besokalltál ezektől és most örülsz egy kis magánynak.


Én is hasonlóan élek már 2 éve, néha eljárok 1-2 haverhoz beülünk picit beszélgetünk valahol, vagy épp segítünk egymásnak valami munkába. Én nekem alapból olyan munkahelye van ahol sok ember közt vagyok, és sokat tudunk beszélgetni, társalogni, meg javarészt úton vagyok, tehát nem csak a munkahelyemen belül vagyok.

Én nekem egyenlőre jó így az életem. Én hétköznap reggel fél 7 től dolgozom délután négyig, ha sok meló van 1-2 plusz órát maradok, de akkor általában péntekenként annyival korábban végzek.


Én nekem is mondták már hogy nem-e unalmas így az életem, meg kaptam már én is hideget, meleget hogy milyen egy keserves életet élő ember vagyok. Vannak akik irigykednek, mert tényleg látják hogy tudok pihenni, van időm a hobbimmal foglalkozni, van időm a kutyámmal foglalkozni, vannak haszonállataim stb... A barátnőmmel 3 hetente találkozunk, ő még egyetemre jár, messze is lakik emiatt, ő vele elmegyünk néha kirándulni, vagy csak simán sétálunk egyet, vagy moziba megyünk, vagy kettesbe vagyunk. Ő is hozzám hasonló jellem, ő is amolyan magának valótípus, neki még barátai sincsenek, csak én vagyok neki a szülein és a nővérén kívül.

2017. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Normális, de szerintem szakíts időt a barátaidra, akár csak 1-2 órát hétvégente. Ha egyszer csak megszakadnak ezek a kapcsolatok, nehéz őket visszacsinálni.
2017. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretem ezeket a nyugis napokat/heteket.

Azért max 2 hetente egyszer legalább szánok időt a barátaimra( meg kb így is sikerül összehozni kölcsönösen munka mellett), illetve kimozdulunk havi 1-2 alkalommal a párommal a környékre vagy kajálni.

És még csak nem is fizikai munkát végzünk.


Nincs ezzel semmi baj.

25N

2017. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!