Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A Bánatom sehogy nem tudom...

A Bánatom sehogy nem tudom feledni? 22f

Figyelt kérdés

Minden napom üres.Nincsenek barátaim.Igazábol azok akik szeretnek messze vannak töllem.

22éves leszek a napokban,de azzal telik az egész napom,hogy dolgozok és alszok.Legnagyobb szorakozásom az,hogy ha elinditok egy játékot a számitogépen.(szomoru,de ez a valoság)


Minden napom igy élem és azt tapasztalom,hogy nem javul.Évröl-évre több a bánatos napjaim.Egyszerüen nincs örömöm az életemben.



2016. aug. 3. 23:49
1 2
 1/13 eznemlényeges ***** válasza:
15%
Úgy látszik beleuntál az életbe,s egyszer, ha törekszel rá, vagy ha már olyan mélyen vagy, akkor meghülyülsz, s utána ez elmúlik, mivel akkor már senki és semmi sem érdekel :D
2016. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Ezt inkább egy pszichológusnak kellett volna elmondani. Amúgy menj le az utcára. Bárhol laksz, egy kocsma biztos van. Ülj be, ismerkedj, szerezz barátokat. Ha otthon ülsz és ezen rágódsz nem fog semmi javulni.
2016. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Detto pacsi üdv a valóságban

halgass sok zenét kb 24/24

Shining (swe) , lifelover , watain , Hypothermia , harakiri for the sky

2016. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 padisahi válasza:
80%
Na haver vegyél magadon egy szívós erőt,, basszál le mindent,, na jó akiket szeretsz azt szeresd tovább,, legyen önbizalmad bókolj lányoknak esetleg munkából hazafelé szemezgess csajszikkal gondolj arra hogy ő is egy ugyan olyan ember mint te csak kb más nemi szerverrel :D a lényeg hogy ismerkedj fogj magadnak egy csajszit ,,az kihúz a bánatból főleg ha meg szeretitek egymást ,, gondolj arra hogy élsz és még előtedd van minden amit elakarsz érni ,, feleség,gyerek,autó,ház,bulik, stb ,, van olyan ember kinek nincs keze vagy lába ,, és anélkül is boldogan él ,,jó persze persze van kivétel és jobb lenne ha mégis meg lenne az a test rész ,, de legtöbbje úgy van vele örül és hálát ad Istennek vagy esetleg másnak hogy élhet és láthat mindent ami még vár rá ,, :) szóval fel a fejjel :) ,, nem írtad a nemed ,, ha lány vagy akkor fogj magadnak egy csávót ;) szóval fordítva :P :)
2016. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom feldolgozni,hogy lehetek ilyen szerencsétlen életü.

Mindig optimista vagyok,mindig-minden emberrel kedves,de ezek melett hibákat is követtem el!


4-es A munkámat itthon végzem,(kis válalkozás)szoval mintha karanténban élnék.Nem találkozok emberekkel!


Lehetséges,hogy valaki azért szület meg,hogy szenvedjen?Hiszem az élet igazságtalan a jelenlegi formában.

Egyre többször fordul meg az elmémben az élet kioltása.

2016. aug. 4. 00:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam erre

Ez a kellő rossz

Mert ha nincs rossz nincs jó sem nen lenne mihez mérni a jót

2016. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 padisahi válasza:
Az öngyilkossághoz soha ne fordulj SOHA!!! Találj ki valamit ne önmagad sajnáld ,, bocs hogy így írom nem akarlak ezzel meg bántani ,, csak tényleg mielőtt magad sajnálnád kezdj el valamit csinálni hogy szebb legyen az életed amitől úgy hiszed szebb lesz ,, én is járhattam volna veled 1 cipőben ,, de lásd úgy alakítom az életem ahogyan azt én szeretném ,, :) szóval barátom ennyit tudtam neked írni és egyben ha segítettem is egy kicsit akkor pedig segíteni ,, szóval ne hagyd magad !! :) csumi
2016. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Koltozz el es hagyj fel a szenvedessel. Felnott ember vagy, sajat dontesekkel senki sem kotelez teged arra, hogy szenvedj.

Kell valami ami kizokkent -azok a tavol levo ismerosekhez nem tudnal koltozni? Vagy kollegium?

2016. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Na, idefigyelj! Lehet, hogy durva leszek, de olvasva a kérdésedet, és a válaszodat (na ott nagyon nagyon) bedühödtem. Mindenki életében vannak mély pontok, MINDENKIÉBEN. Nincs olyan ember, aki ne lenne valami miatt szomorú. Mindenki volt már egyedül, tapasztalta milyen az egyedüllét. Ezt el kell fogadni. De ha TE semmit nem teszel, akkor ne is sajnáld már magad, és ne is sajnáltasd. Felesleges. Ahhoz, hogy jobb legyen, cselekedni kell. Tenni a jobblétért. Nem várhatod, hogy mindent megkapj másoktól. Felnőtt ember vagy, érted? Felnőtt! De az, hogy öngyilkosság... Akinek megfordul a fejében... Az egyik válaszoló nagyon jól leírta, én is pont ezt akartam. Vannak, akik már hiányzó testrészekkel születnek. Vannak tolószékesek.Ők nem tudnak járni sem, belegondoltál? Vannak vakok... Siketek. Az a csodálatos, hogy ŐK mégsem panaszkodnak. Inkább örülnek annak, hogy élhetnek, és elfogadják magukat úgy, ahogy vannak. Szóval te örülj annak, hogy teljesen egészséges vagy. Örülj annak, hogy élsz. Mert csak egyszer élhetsz ebben a bőrben, ezzel a lélekkel. Egyszer meg fogsz halni, de nem tudod, hogy mikor. Ne a halálodat várd, inkább próbálj meg élni. Mi az, hogy alszol és dolgozol? Gondolkodtál már azon, hogy ez mind mind a te hibád? Légyszíves emeld már meg a csinos segged, és kezdjél el élni. Van olyan, hogy kocsma. Van olyan, hogy koncert. Mozi. Edzőterem. Elmész gyúrni, ott ismerkedhetsz, lesznek haverok, lesz menő külső, jönnek a csajok, és kész (vagy ha nő vagy, akkor fordítva). Vagy elmehetsz simán futni. Járj plázába, vagy mittudomén mik vannak ott, ahol laksz. Csak... Találd fel magad. Te tudod miket szeretnél. Magasról tegyél a világra, más emberek véleményére, egyszerűen tedd azt amit te akarsz. Viszont jó lenne az is, ha felkeresnél egy pszichológust, mert neki ez a szakmája. Hogy meghallgasson, hogy segítsen, és hogy megtartsa a titkod. De miért panaszkodsz, ha meg sem próbálod? Kérlek, csak próbáld meg. Csak kezdj el élni. Úgy, ahogy neked tetszik. Mások véleményére meg magasról kell tenni. Légy merész, bátor, stb.

Remélem segíthettem, és átgondoltad amiket leírtam. Mert szerintem megérné...

2016. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 padisahi válasza:
Egyet értek az előttem szólóval,, megérné!!! :)
2016. aug. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!