Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha élvezem, ahogy...

Normális ha élvezem, ahogy mások szenvednek?

Figyelt kérdés

Bárhogy èlvezem. Èlvezem ha a lekükbe taposhatok ès úgy szenvednek. Èlvezem ha fizikailag szenvednek általam vagy sem... Nos ha bármi megnevezhetô oka lehet a válaszba azt is kèrnèm.

14/L



2017. jan. 15. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát most vagy tombolnak a hormonok vagy szadista vagy...:D
2017. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, az ok csak az, hogy nagy valószínűséggel valamilyen személyiségzavart jelez nálad ez. Empátiával rendeékező, kiegyensúlyozott emberek ilyesmit nem élveznek.
2017. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
# 2/2--válaszolónak teljesen igaza volt ez tényleg valami személyiség zavar, amivel semmi probléma nincs addig amíg ezek a dolgok vissza nem ütnek :) (mert sajnos vissza fognak).
2017. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Társadalmi normák szempontjából elítélendő, azonban természetünkből fakadóan szeretünk látni másokat szenvedni, egyénfüggő, hogy ki milyen mértékben, kezdve az érzékeny pletykáktól az interneten található erőszakos videókig.

Több oka is lehet. Sok esetben irigység, féltékenység, harag... Az ember önmagát próbálja igazolni mások szenvedése árán. Továbbá bármilyen olyan esetben is, ami az egyén igazságérzetét kielégítené.

Ha azonban szadista vágyaid vannak, az már nem nevezhető semmilyen szempontból sem normálisnak.

2017. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mesélj még magadról. Milyen volt a gyerekkorod? Bántottak iskolában, otthon? Akár lelkileg is.
2017. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ikrek lennénk? Én ezzel ugyanígy vagyok, azzal a különbséggel, hogy én azt is szeretem, vagy elviselem, ha nekem kell szenvednem. Mert megérdemlem.14/L
2017. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Dehogy érdemled te meg! Ilyeneket ne mondj!
2017. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ez a tulajdonság, és nem, egyáltalán nem normális. Jó látni, hogy vannak itt olyanok, akik az egyik személyiségzavar fajtának a tulajdonságaival tisztában vannak.

Az, hogy jó-e vagy rossz, Neked kell eldöntened, ha változtatni akarsz rajta, akkor menj el pszichológushoz, és kihoz belőle, és egy maximálisan szocializált ember lesz belőled.. ha nem, akkor folytasd csak, de gondold át a lépéseidet, mert könnyen visszaüt a meggondolatlanság.

2017. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon durva :D későbbiekben jo domina lesz beloled :D
2017. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szadista, pszichopata személyiségzavar.
2017. jan. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!