Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít az az...

Szabó Flóra Magdika kérdése:

Csak engem idegesít az az hogy a mai lányok 13-15 évesek depiznek ha nincs pasijuk és tök féltékenyek meg direkt ilyen szerelmes tömeg filmeket néznek? és kiteszik tumblr-re azt ahogy szenvednek. Néha még eret is vágnak. Csak engem idegesít rohadtul?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre megértem de ez már sok!!!!CSAK ÉLVEZZÉK MÁR AZ ÉLETET HISZEN YOLOOO VAN!!!!

2015. jún. 18. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És az 50 szürke árnyalatát ugyan olyan élvezettel nézik, mint a kiöregedett, egyedülálló nők.
2015. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
62%
Teljesen egyetértek,bar én inkabb a 12-14 eveseknel tapasztalom.:( 16vagyok es a körülöttem lévők ilyet nem csinalnak..inkabb az elobb említett generáció.:( nem tudom őket megérteni..mindenkinek nehez..nem kell feladni az eletet!!harcolni kell!
2015. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, végre valaki egyet ért velem!!!
2015. jún. 18. 18:22
 4/14 anonim válasza:
100%
En 15 eves vagyok, de rosszul vagyok a mai generaciotol. Ez azert erdekes, mert amikor en 12-13 eves voltam, akkor az osztalytarsaimmal nem a suli sracait bamultuk es szenvedtunk mert nem szeretett egyik sem, hanem kitalalt jatekokkal jatszottunk, elveztuk, ha tanuloszoba helyett a jatszoterre kimehettunk es tudom, hogy eleg fura, de en meg mindig jol erzem magam a jatszoteren. Beulok hintazni, csuszdaszni es amikor nezem a fent emlitett korosztalyt, konkretan undorodom. Nekem is van tumblr-om es nagyon sok az ilyen depis vagyok, mert a pasim elhagyott, vagom magam mert nem szeret akit szeretek blog es igazad van! Most kell elni! De en azt mondom, hogy ha ilyen hulyek akkor meg is erdemlik, hogy egyszer a korhazban kossenek ki, mert a furdoszoba padlojan epp el akarnak verezni. Szanalmas, hogy par ev alatt mennyit valtozik a vilag, sokszor en erzem magam nem normalisnak amiert 15 evesen meg nem voltam szerelmes.
2015. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Teljesen ugyanígy érzek ahogyan te és én is 15 vagyok nekem is van tumblr-öm..körülöttem meg mindenki tiszta hülye...
2015. jún. 26. 15:00
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudják, milyen jó nekik. Velem ellentétben.


15/L

2015. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
75%
12 éves vagyok és ezt tapasztalom baráti körben is. Nekem is van aki tetszik, de istenem csak 12-13 évesek vagyunk előttünk van az élet!!!!! Egy fiu miatt biztos nem fogok depizni, meg eret vágni, meg bőrbe vésni a nevét meg ilyen hülyeségeket. Engem is idegesít. Nem 12 évesen találjuk meg életünk szerelmét. Mindennek eljön a maga ideje.
2015. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem hozzá szolokkal teljesen egyet értek.. annyival egészíteném ki hogy sokan nem adják önmagukat vagyis sok a képmutatás ami engem jobban zavar..
2015. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Egyet értek

14 éves lány vagyok de egyáltalán nincs szugségem pasira és kezd elegem lenni abbol hogy egyfolytába a barátnoim sirasat kell hallgatnom hogy nekik pasi kell.. ha kimegyunk valahova egyfolytaba csak az megy hogy kinek ki jon be ki depizett be mert szakitottak.. ezert a legtobb baratom fiu es be kell valljam sokszor jobban elbeszélgetunk mint a lanyokkal

2015. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Csak engem idegesít, hogy ezen mindenki, aki fennakad, kiír egy ilyen kérdést a gyakorira, és majd várja az egyetértéseket?!

Az ilyeneknek is jól bele kéne vágni a pofájukba, hogy HÉÉ YOLO VAN, MI A FRANCOT FOGLALKOZOL VELE, ÉLD AZ ÉLETED!!!

2015. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!