Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érezhetnek az ilyen...

Mit érezhetnek az ilyen emberek? Van benne egy cseppnyi érzelem is? Van ilyen ismerősöd?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni az olyan emberrel aki szörnyen haragtartó,csak a rossz indulat vezérli,más véleményét meg sem hallgatja,nem tisztel senkit,családjával haragban van.

2017. jan. 16. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek lelkileg kiegyensúlyozatlan, esetleg kissé beteg emberek.
2017. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen ismerősöm. Egész közel álló ráadásul :)

Az ilyen emberben az érzelmek általában önmagára fókuszálnak. De ez egyben azt is jelenti, hogy az önmagából fakadó negatív események miatt szélsőségesen képes önmagát is utálni. Persze idáig el kell jutnia, jellemzően "félúton" talál mást, akit okolhat a történtek miatt.

2017. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az ilyen emberrel, hogy kell viselkedni?Szépen próbáltam volna a lelkére hatni, de mintha kőből lenne.
2017. jan. 16. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
A haragtartás önagában nem baj, csak ha direkt kötözködik.
2017. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is van sajnos ilyen rokonom, nagyon nehéz kezelni, a szép szóra sem hallgat, a csúnyára meg mégúgy sem. Erre a problémára én is megoldást keresek.
2017. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reagálj haraggal. Pont azért nyom el, mert hagyják.
2017. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem kell vele törődni. Egy idő után ha elveszít mindenkit ráfog jönni ,hogy nem megoldás ez amit csinál.
2017. jan. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!