Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen fapofám?

Hogyan legyen fapofám?

Figyelt kérdés

Elég furcsa személyiségem van, nem szeretek a "komolyabb" bajaimról beszélni. De muszáj néhány dolgot említenem hogy legyen ennek a kérdésnek értelme.

HOGYAN LEGYEK ÉRZÉKETLEN? HOGYAN LEGYEN FAPOFÁM?

Sokszor nem tudom hogyan kéne viselkednem a különböző szituációkba. Ha ideges vagyok vagy ha zavarba jövök nevetek. És pl.: nézünk médián egy filmet ahol csókolóznak vagy pl.: s*xelnek, és elég hülyén venné ki magát hogy csak nevetek zavaromba. Vagy osztálytársaim ilyen párkapcsolati témákról beszélnek mindenfélét khm.. Akkor is zavarba jövök. De nem feltétlenül a testi kapcsolatokról. egyszerűn nem tudom hogy milyen arcom kell h legyek ha találkozok nagy ritkán apukámmal/rokonokkal. Valamikor automatikusan mosolygok amikor pocsék kedvem van. Sokkal jobb lenne az élet ha fapofával tudnék mindent végigülni és mondani. (nagyon/kicsit ? rapszodikus a hangulatom ) Normális válaszokat várok.



2017. jan. 10. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj azzal, hogy ha zavarba jötsz, akkor nevetsz.
2017. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem akarok nevetni, mert ilyenkor kényelmetlenül érzem magam.
2017. jan. 10. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne nevess.
2017. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!