Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a gond velem?

Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Már gimnazista koromban is eléggé nehezen ment a tanulás. Most, hogy másodéves vagyok az egyetemen, annyira se tudok koncentrálni, mint előtte. Anglisztikát tanulok, és meg kell hogy mondjam, nem mondhatom magam rossz angolosnak, sőt jól is beszélem a nyelvet és szeretem is. Az utóbbi időben azonban teljesen úgy érzem, mintha nem is lenne agyam. Semmilyen információt nem képes befogadni, mintha mindent kilökne magából. Tanuláskor próbálok odafigyelni, de egyszerűen hiába érzem úgy, hogy tudom, a vizsgákon rossz jegyet kapok vagy megbukok. És nemcsak ezzel van így, hanem szinte mindennel. Ha egy full üres, csendes szobában lennék egyedül, akkor sem menne. Egyszerűen nem tudok koncentrálni semmire. Még olyan könyvet sem tudok olvasni, amit egyébként szeretnék. Mindig is szétszórt voltam, de most már még durvább. Egy csomó mindent kipróbáltam már, de egyszerűen semmi. Tisztára olyan mint egy ördögi kör, s teljesen felemészt. Nagyon depresszív a hangulatom, ami rá is tesz egy lapáttal. Ha ez valami egészségügyi dolog, akkor mondjátok meg, hogy hogyan lehet ORVOSOLNI ezt az egészet, mert tényleg nem bírom már.

2017. jan. 16. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szedsz a depóra gyógyszert? Mert az lankaszthatja a figyelmet.
2017. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem szedek semmit. Tanulnék én ha tudnék. Gimiben voltam pszichológusnál és pszichiáternél, de semmit sem segítettek.
2017. jan. 16. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, nem megy ez a vizsgaidőszak

20L

2017. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nemcsak a vizsgaidőszak nem megy, hanem semmi sem. Már azt sem veszem észre, ha neki megyek egy embernek, és ha visszaszól, nem tudom, hogy miért. Az agyammal van valami, és rohadtul nem tudom, hogy mi. A suicide hajlamaim meg csak fokozódnak, mert így semminek sincs értelme.
2017. jan. 17. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!