Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni egy feltűnős...

Mit lehet kezdeni egy feltűnősködő emberrel?

Figyelt kérdés

Lehet rosszul fogalmaztam.

De biztos van másnak is a környezetében olyan ember,aki nem bírja ki ha nem ő van a középpontban.

Hogy lehet ezeket a helyzeteket kezelni,vagy jól lereagálni hogy abból ne legyen veszekedés sértődöttség?

Írok majd konkrétumot is.


2017. jan. 16. 21:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Az úgynevezett "alany" legalább is az én környezetemben,azt csinálja hogy ha ketten vagyunk akkor nincsen semmi gond,de amint van velünk egy harmadik fél akkor elkezd szurkálódni csipkelődni,engem akar beállítani vicc tárgyának hogy ő rá figyeljenek és ő legyen a középpontban.

Szívem szerint állcsúcson verném,de nem vagyok állat.

2017. jan. 16. 21:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak neked nem tetszik, akkor sajnos semmit. Ha mást is idegesít a társaságból, akkor egyszerűen szarjátok le, ne is figyeljetek oda, ha mond valamit, nézzétek levegőnek. Talán akkor rájön, hogy nem ő a világ közepe.
2017. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én pont azt csinálom,de van aki kíváncsi rá ki vagyok én hogy elrontsam a beszélgetést?

Akkor csak csöndben vagyok

2017. jan. 16. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Most olvasom, amit arról írtál, hogy miket csinál. Sajnos én is ismerek ilyen embert, ha a közösség nagy része kedveli őt, nincs mit tenni, esetleg, ha lehet, elhagyni a közösséget.
2017. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem sűrűn látjuk egymást hálaistennek.

De ő pont az a fajta hogy ő csinálhat másból viccet meg gúnyolódhat,de ha valaki az ő agyát húzza akárcsak hülyeségből,akkor ő már vérig van sértve.

Másokat kritizál,de ő nem bírja a róla alkotott véleményt.

Elég gyenge ember lehet szerintem,mármint lelkileg.

2017. jan. 16. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
fuuu az ilyet de utalom, meg kene verni megiscsak.
2017. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az ilyen egyént a szülő szúrta el az agyonkényeztetésével meg az agyondicsérgetésével. Egy közösségben azonban veszi észre, hogy mások mennyivel többet értek el az életben, s emiatt mégis kisebbségi komplexus gyötri. Ezt azzal vezeti le, hogy másokat, kioktat, ledegradál, lekicsinyel. Rengeteg ilyen van a környezetemben, sőt a rokonságomban is. (Nagyon bosszantó, Jómagam is kupán tudnám vágni az ilyet.)
2017. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor magyarán nincs rá gyógyszer:D
2017. jan. 19. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!