Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érdekel semmi, nincsenek...

Nem érdekel semmi, nincsenek céljaim vagy erőm megvalósítani, tenni értük. Mi a baj velem, hogy hozzam helyre ezt? 25N

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl sok az infó!
2017. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérdezz ami érdekel. :)
2017. jan. 16. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, leszel-e a barátnőm.
2017. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszeru, erdekeljen valami es maris oke. Talalj ki celt ami erdekel es az is lesz.
2017. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan ez a probléma velem csak annyi, hogy fiú vagyok és tudom a megoldást viszont azt már nem hol is kezdjem/hogyan kezdjem.


Azért nem érdekel semmi, mert minden materiális dolog eddig az életedben adott volt a szüleid stb által, és ezért nincsenek céljaid sem mivel nem reális az értékrended (nem harcoltál meg a dolgokért) te sem tudsz örülni annak szerintem, ha megvan mindennapra a kajád stb ilyen dolgoknak én sem.

Azért nincs erőd megvalósítani dolgokat, mert eddig nem is igazán kellett harcolnod semmiért ami miatt kialakulhatna az a bizonyos erő.


A baj annyi veled, és nem csak veled hanem velem is hogy elvagyunk kényeszteve és ez a mai világban sokkal egészségetlenebb dolgot jelent mint régebben. Sajnos én is érzem az összes vele járó rossz hatást.


A megoldás viszont sokkal nehezebb mint ahogy most gondolod, és sokkal könnyebb mint amilyen nehéz a valóságban :D na ez furcsa volt, de ez az igazság.


Tehát sikerélményt akkor tudsz generálni magadnak, ha olyan dolgokba vágsz bele amiben alapból hátrányból indulsz, tehát amitől félsz! Akkor fogsz sikerként megélni dolgokat, ha ezekkel szembe tudsz nézni, és így alakul ki az önbizalmad is, és így tanulsz meg harcolni a dolgokért.


Szerintem te félsz az egyedülléttől is..nem ártana megpróbálni, hogy úgy mire mész! Azért erre tippeltem, mert pl nálam is ez nagy gond.

24f

2017. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyedüllét? Párkapcsolatilag? Nem zavar ha nincs barátom, csak beszélgetni néha jó lenne valakivel.
2017. jan. 16. 23:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet. Egy jó pasi például sokat tudna segíteni. Ha nem vagy kövér akkor találhatsz is.
2017. jan. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!