Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemtudok mit kezdeni magammal,...

Nemtudok mit kezdeni magammal, semmihez nincs türelmem?

Figyelt kérdés
úgyérzem befogok kattanni teljesen... 2-3 éve semmihez nincs türelmem most már még kevésbé. sulit se végeztem el kirugtak mert nem jártam be és most fel se vesznek a környéken sehova mert nem vagyok iskolaköteles , és arra se tudom rávenni magam hogy dolgozni menjek...( bár 8általános nélkül kevés a lehetőség) egyszerűen semmi akaraterőm nincsen , egész héten nem csinálok semmit csak sorozatokat nézek és hétvégén elmegyek piálni haverokkal ( ez megy pár éve. ) barátnőm nincsen csak 1 éjszakás dolgok jönnek össze.. mindig ráb***ok ezen a téren is mert könnyen bele tudok szeretni egy lányba csak nem viszonozzák. emberek közt nem érzem jól magam csak haveri körbe meg amikor iszom ( már az ovodában is különc voltam) sok pénzt akarok de nem vagyok hajlandó küzdeni már semmiért , folyton illegális dolgokon gondolkozom de nem tenném meg mert börtönbe sem akarok menni szval csak a gondolatokkal játszom... egyszerűen már nemtudok mit kezdeni magammal... 17 / F vagyok és köszi hogy elolvastad ha hasonló helyzetben érzed magad kérlek ird meg :)
2017. jan. 17. 03:15
 1/7 A kérdező kommentje:
szóval nagyjából röviden olyanná tett az élet hogy már le**arok mindent és nemtudom hogyan változtassak ezen :/
2017. jan. 17. 03:18
 2/7 A kérdező kommentje:
ja és kérlek a "menj pszichologushoz" kommenteket hanyagoljátok mert már küldtek engem vagy 10hez egyik sem tudott segiteni , és nemrég szálltak le rólam a gyámügy családsegitő stb
2017. jan. 17. 03:21
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Napi rima-rinya! Napi rinyálós, sirám!


Nekem azért ez tetszett, valljuk be! :D


Egy kicsit csemegézeM, a ban-ben helyett.. ami láthatólag tanulatlan bugriskámnak nem megy.


"emberek közt nem érzem jól magam csak haveri körbe "


Kösz, felvidítottad a napomat! :D

Bunkósboték és alvilági bunkóék szerintem se emberek.


"csak haveri körbe meg amikor iszom ( már az ovodában is különc voltam) sok pénzt akarok"


Nyehehe! Különc vagy, mert sok pénzt akarsz? Azt hittem ez az emberek 99,999999 %-ának álma! :D


Mitől lennél már különc, te szerencsétlenség? Kimész bármelyik aluljáróba, vagy cigánytelepre, ugyanolyan vagy te is.

2017. jan. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt az a probléma, hogy ilyen vagy, mert megteheted.

A szüleid eltartanak, és valljuk be, hogy sokkal kényelmesebb otthon sorozatozni, és hétvégente bulizni, mint elmenni dolgozni.


Az iskolát már csak estin tudod elvégezni jobb esetben. Akaraterő pontosan azért nincs, mert nem vagy rákényszerülve és benned nem fejlődött ki az-az ösztön, hogy megakarod mutatni, hogy nem csak egy lerobbant senkiházi tudsz lenni.


Nincs barátnőd? :D Komolyan, ki akarna egy ilyen csődtömeget? Semmi jövőképed, nem is értem, hogy mi ráció lenne benne, hogy egy lány veled legyen. Ha mégis találsz valakit, az kb. ugyanolyan elcseszett lenne, mint Te.


Majdnem mindenki sok pénzt akar, és hiába küzdenek érte, nem megy. Ez nem a 100. amcsi film, ahol elég 1-2 illegális ügy és folynak a milliók.

Illegális dolgok? :D Egy ilyen élettelen gyereknek? :D Annyit mondok, hogy nagyon hamar a börtönben találnád magad. Fiatalkorúakhoz kerülnél... részvétem!

Oda aztán tényleg csak az menjen, aki igazán keménygyereknek érzi magát!


Egyáltalán nem érzem magam hasonló helyzetben. Sokat akarok, rengeteget, azonban ezért teszek is. Tudom, hogy az alma nem esik az ölembe. Minden sikernek az ára a munka, amit belefektetsz.


Amúgy pár év múlva, majd ha a szüleid lerobbannak, esetleg netalán anyagilag megzuhannak, vagy benned nő a tettvágy, rájössz, hogy ez nem lesz jó.

Annyi lesz a dolog, hogy sokkal nehezebb lesz fordítani.

2017. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3, Abban mindenképpen különc hogy még a 8 általánosa sincs meg. Ez baromi ritka manapság. A cigánytelepeken persze nem ritka. Ott nem lenne különc ez tény, de induljunk ki abból hogy nem ott él. A sok pénzt akarok, de semmit nem teszek érte jelenség már tényleg gyakori. A bűnözés mint megoldás pedig szintén a cigánytelepre jellemző... Lehet tényleg cigánytelepi a kérdező? Túl sok az egybeesés, de ott lehet net sincs, szóval nem tudom eldönteni. Majd a kérdező megmondja.
2017. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Csak nem ezt is te kérdezted???? Nem lennék meglepve!

2017. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány még csak félig se... de azért kösz az idióta válaszokat
2017. jan. 17. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!