Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek 99%-ának miért...

Az emberek 99%-ának miért okoz örömet az, hogyha megalázza embertársát?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is ez folyik. A válaszolok csak kötekednek, finom szidnak... És ugye tudjuk, hogy az internet álarca mögött rejtőzik az ember igazi énje. A Névtelenség ködébe burkolózva felszínre tör az emberek valódi személyiség, ami gonosz és kicsinyes... na meg egyben szánalmas.

2017. jan. 17. 11:32
1 2 3
 1/24 piriiiii ***** válasza:
92%
A 99 azért szerintem erős.
2017. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, csak kell egy olyan anonim közeg, ahol szabadon meri ereszteni az igazi énjét. Most olyanokról beszélek, akikről álmodban sem gondolná az ember.
2017. jan. 17. 11:40
 3/24 A kérdező kommentje:
*álmában
2017. jan. 17. 11:40
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Leírásban megválaszoltad a kérdést. Interneten nem adnak érte pofont mint mondjuk az utcán, és interneten többségében mindenki mindenhez ért és szakértő, ez olyan mikor a felnőtt párkapcsolatok topikba válaszol a 13 éves, a családi kapcsolatokba meg tanácsot ad egy olyan akinek már két házassági is tropára ment és tudja hogy megbukott abból de ossza az észt.
2017. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem igaz. Az emberek nem ilyenek, főleg nem mindenki. Akadnak persze zsigerből gonoszak is, de nem jellemző.

Szerintem nem vársz érdemi választ, csak felkaptad a vizet valamin, s általánosítasz. Nem jó.

2017. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Csökkentik a mindennapi stresszt. Valódi személyiségről meg szó sincs, ezt a marhaságot nem tudom honnan szedted de nagyon sürgősen felejtsd el. Arról van szó, hogyha a buszon valaki idegesít nem törheted be az orrát, de a dühöd meg ki kell adnod. Erre az intetnernet megfelelő hely. Jobb, mint az alternatíva.
2017. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
mert az ilyen emberek azok betegek mentalisan.
2017. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

Az emberek 99%-a miért esik erős túlzásokba, és miért általánosít szinte minden kérdésben?

Az internet előtt szerinted nem is volt igazi Én?

Szánalmas...

2017. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

8


Pont az ilyenekről beszélek. Nem a kérdésre válaszol, csak aláz...

2017. jan. 17. 12:12
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért sokan vannak, akikből a segítő szándék jön.

Akik tényleg mindent leszólnak, szidnak, azok valószínűleg iszonyúan sikertelen emberek, akikben rengeteg a frusztráció, a sértettség itt úgy jöhet ki, hogy nemhogy pofont nem kapnak érte, de még a profiljuk is rejtve marad.

Nézd meg, hányan vállalnak fel akár csak egy nick nevet! A legotrombább válaszolók csak a %-uk alapján azonosíthatók, amire egy másik kérdésnél már úgysem emlékszünk.

2017. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!