Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek 99%-ának miért...

Az emberek 99%-ának miért okoz örömet az, hogyha megalázza embertársát?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is ez folyik. A válaszolok csak kötekednek, finom szidnak... És ugye tudjuk, hogy az internet álarca mögött rejtőzik az ember igazi énje. A Névtelenség ködébe burkolózva felszínre tör az emberek valódi személyiség, ami gonosz és kicsinyes... na meg egyben szánalmas.

2017. jan. 17. 11:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk az ezotériával kapcsolatban nem értek egyet veled. Én oda sosem írnék (nem is olvasok bele), hisz én eleve nem hiszek az egészben. Ők meg igen. Tudomásul veszem.

Ha pl. teológiai kérdésről lenne egy téma, engem is (hívő emberként) nagyon zavarna, ha egy ateista odajönne magyarázni, hogy hülyeség minden állításunk, hisz Isten nem létezik, Mária nem szűzen szülte Jézust, Jézus nem támadt fel stb. stb.

Ne jöjjön oda! Ez a téma annak van, aki hisz olyasvalamiben, amiben ő nem. Innentől ő abszolút illetéktelen ott megszólalni.

2017. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mert nagyon sokan nem tudják használni az oldalt. Van aki troll kérdést ír ki van, aki nagyon nagy butaságot, illetve a legjobb amikor valaki itt szeretne elísmerést kapni a nagy semmire vagy elfogadtatni az egyértelműen rossz viselkedést. Rengeteg ilyen kérdés van. Ilyenkor meg egyértelmű, hogy olyan a válasz is.. Normális kérdésnél max. 15-20% a bunkó válasz.
2017. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az a gyanúm, hogy a kérdező az előttem szóló által felsorolt kérdések egyikét írta (troll kérdés, butaság, stb), és ezért osztották.
2017. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A helyzet, hogy olyan szinten tud irritálni az emberi butaság ami egy-két kérdésből sugárzik, hogy erre a legtermészetesebb reakció a düh. Többnyire dühből mondják oda a dolgokat, elkeserítő tud lenni, hogy némelyek egy társadalomban ennyire másképp gondolkodnak.


Pl: Megcsalt a pasim vége az életemnek megölöm magam anyám is hülye szar ajándékot vett karira mit tegyek :SS :SS L/13

2017. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!