Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek 99%-ának miért...

Az emberek 99%-ának miért okoz örömet az, hogyha megalázza embertársát?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is ez folyik. A válaszolok csak kötekednek, finom szidnak... És ugye tudjuk, hogy az internet álarca mögött rejtőzik az ember igazi énje. A Névtelenség ködébe burkolózva felszínre tör az emberek valódi személyiség, ami gonosz és kicsinyes... na meg egyben szánalmas.

2017. jan. 17. 11:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mert itt kiengedhetik a dühüket a saját életük okozta feszültségek miatt. Az ostobább réteget pedig szórakoztatja.

Mellesleg az én, valódi, kicsinyes, gonosz lelkem egyetért a 8-as válaszolóval.

A 99°% tényleg túlzó, én személy szerint sose szoktam alázni másokat, legjobb tudásom szerint válaszolók a kérdéseikre.

2017. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

A 99% az túlzás, inkább a "jelentős része" lehet.

Nagyon sok oka lehet ennek, rendkívül bonyolult és összetett, egyszerűen nem megválaszolható ez, szerintem.

Egyik ember például saját élete tehetetlensége miatt feszült és "itt engedi ki a gőzt", "megmondja másnak mit kellene tennie" hogy a saját életével ne kelljen foglalkozni.

Olyan is van, aki másokat azért aláz, hogy lelkileg felmagasztosulva "én vagyok a jobb, micsoda szánalmas emberek vannak"-életérzése legyen egy ideig.

A névtelenség miatt könnyebb egyébként is a bántás-sértegetés és hasonlók, mert nem látod a másik arcát, reakcióit, sokan abbahagynák (valószínűleg) ha látnák: milyen fájdalmakat okoznak szavaikkal másoknak...

Számos aspektusa lehet még ennek.

2017. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%
Jejeje, kezdődik a "magyarozás". Mert külföldön kézen fogva utazik együtt a villamoson mindenki, a szomszédok homlokpuszival köszönnek egymásnak, és senkit nem kergetnek netes trollok az öngyilkosságba, ez csak a magyarok tipikus szokása, mi? Amúgy te mi vagy, álmagyar?
2017. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Amúgy a lengyelek sem különbek,velük is ezt tapasztaltam.Kötekedtek,csipkedtek.
2017. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
7%

Velem nem ilyenek, az emberek nagy része kedves, és elenyésző része gonosz. Nehéz elvárni, hogy veled kedvesek legyenek, ha te nem vagy az.

Volt egy ismerősöm, aki mindenkinek beszólt, aztán csodálkozott, hogy vele nem kedvesek az emberek és őt nem szeretik :D

2017. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj ha úgy vesszük akkor most te is kötekedsz sőt én is mert felhívtam erre a figyelmedet.


Egyébként sok ember így vezeti le a stresszt nyilván ez sok embert zavar de inkább itt vezesse le a feszkót mint élőben. Én szerintem nem baj ha más véleménye van 2 válaszolónak mert mindenki máshogy gondolkozik na most ha e miatt kötekednek a szívük joga ameddig nem mennek át trágárba. Bunkóságnak bunkóság ha ok nélkül támadnak meg trágárul közlik a véleményüket de itt több millió ember van fönnt tehát elkerülhetetlen hogy ne legyenek trollok.

2017. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

#18-ra:

Engem az háborít fel nagyon, amikor valaki megoldást (és egy kicsit biztatást, vigasztalást) vár egy problémája kapcsán, és egymás után kapja az olyan reakciókat, hogy "nem igaz, hogy ilyen élhetetlen vagy", "ha te erre sem vagy képes, akkor meg is érdemled, hogy kisemmizzenek", ostobának, gyengeelméjűnek, gondnokságra szorulónak nevezik az illetőt. Aki (ez nagyon érződik már a kérdésén) valóban nem dörzsölt, inkább naiv, jóhiszemű, és nehezen igazodik el a bürokrácia és a jog (no meg rosszindulatú rokonai) útvesztőjében. Próbál tárgyszerűen reagálni ezekre a válaszokra, de minden kommentjére csak újabb dühödt reagálás érkezik - valószínűleg ugyanattól a 2-3 embertől (nicknév nincs, csak a %-ok alapján sejthető).

Az ilyen válaszolók egyszerűen megérzik, ki alkalmas arra, hogy jó belerúgjanak - és kéjes örömmel újra és újra meg is teszik. Egész oldalas válaszokat szentelnek neki csak azért, hogy újra és újra megalázzák. Egy konkrét, minapi kérdésre gondolok. Jelenleg a 89. válasznál tartanak és a 40-50-től kezdve szinte csak mocskolódás volt. Én inkább priviben írtam le tanácsaimat a kérdezőnek, annyira nem volt kedvem beszállni a válaszolók közé (de segíteni viszont szerettem volna neki).

Bizony elgondolkodtam, vajon kiféle-miféle emberek lehetnek az ilyen válaszolók...

2017. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A 8. válasz tőlem van. Meséld el nekem, abban mi a megalázó?

Sejtem, hogy nagy sérelem ért téged ezen az oldalon, nincs kedved kifejteni?

2017. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
19. persze az ilyeneket én is megvetem de nem lehet őket kiszűrni sajnos sokan nem pozitív tanács adás miatt vannak itt .
2017. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem ezen az oldalon a politika rovat liberálisai és atlantistái a kedvenceim, a személyeskedő, témához semmit hozzá nem adó mocskolódásikkal, meg az ezotéria rovat spiritisztái, akik elhajtanak a fenébe ha nem hiszel a jósokban meg a reptoidokban. Aztán vannak még a szexualitás kategória magukat lánynak kiadó fiúi, akik versengve baromkodnak össze minden kérdést. A benzines dízeles háború a közlekedés kategóriában, a szórakozás kategória "deszarezafilm" kommentelői, meg a "CS szr, inkább codozz" beszólások.


Aztán vannak a kiürült kategóriák mohikánjai is, akik nagyon kevesen vannak, de normálsian válaszolnak normális kérdésekre, azokra a nomrális kérdésekre, amikre aztán 0-2 közt érkezik max válasz.


Ez az oldal egy nagyon jó látlelet. De nem ez a legjobb. A legjobb az az NSO cikkek alatti komment szekció. Ahol azon vérre menően össze tudnak veszni, hogy ki hogyan rúgott egy szabadrúgást, de a válogatottakat (sportágtól függetlenül) is nagyon lehet szidni, ha azok aranyérem nélkül merészelnek visszajönni egy tornáról.

2017. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!