Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nem bűn ha egy férfi...

Az nem bűn ha egy férfi egyszerre több lánnyal van?

Figyelt kérdés
úgy egyszerre hogy nem tudnak egymásról ezek a lányok. vannak nők is akik ugyanezt csinálják halál nyugodtan és azt vallják hogy ők nem keresnek komolyat, el vannak, élvezik az életet.
2017. jan. 17. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bűnnek nem bűn, de szánalmas és erkölcstelen. A nőknél is az.
2017. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Bűn? Még is milyen szempontból? Úgy tudom a törvény nem bünteti, de ettől még elég erkölcstelen, ahogy előttem mondták.
2017. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem tudnak egymásról a lányok, akkor átveri őket, szóval elég gáz.

Ha a lányok is tudnak róla, hogy a férfi nem akar semmit, csak kicsit szórakozni, és így is benne vannak, akkor nem gáz.

Ugyanígy a nőknél is.

2017. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Mièrt lenne bűn? Jò magam pl. Ausztriában dolgozom, fiatal vagyok(28), felesègem van, de csak èvi 2-3 hònapot töltünk együtt. Egy lengyel kolleganőm(29), akinek szintén van partnere. Rendszeresen eljàrunk ide-oda, amolyan barátsàg extràkkal. Senki nem szent.
2017. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha arab vagy akkor presztízs!
2017. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Magyar Btk. szerint csak az un. "kettős házasság" bűncselekmény, az nem ha egyszerre több csajt tart az ember, vagy akár velük egy lakásban is él.


"Kettős házasság

214. § Aki házasságának fennállása alatt újabb házasságot köt, vagy aki házas személlyel házasságot köt, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

2017. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nőként kérdem, azért csinálod, mert jólesik, vagy bosszú ? Plusz mennyi idős vagy?
2017. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem bűn. Csak erkölcstelen. Meg szar.
2017. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó. És ha valamelyik rájön? Semelyik sem tetszik annyira ha mellette még mással is eggyüt vagy. Ha igazán tetszene valamelyik akkor csak ővele lennél eggyüt.
2017. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Inkább az a probléma, hogy krvára nem használnak az emberek ilyen eseteknél sem óvszert. Rengetegen hiszik azt, hogy őők nem kaphatnak el semmit. Aztán viszik haza a feleségnek/férjnek a szép kis betegségeket. Szerintem ez nagyobb probléma, mintha valaki félrelép.

A kérdésre: nem bűn, csak kibszás a másikkal szemben, ha nem tudnak egymásról. A monogámia döntés kérdése és nem mindenkinek való, nem is kötelező.

2017. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!