Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jövök be az idősebb...

Miért jövök be az idősebb férfiaknak?

Figyelt kérdés

Már legalább 15 éves korom óta szembesülök rendszeresen azzal, hogy a középkorú pasiknak tetszem.

Mindig jól kijöttem az idősebbekkel de ezt egy ismeretlen férfi nem tudja és oké hogy max szex lehetőségét látják, de a többi barátnőmnél ezt a problémát mégsem tapasztaltam.


2017. jan. 17. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
A kerdes az a megjelenesed mit sugaroz..
2017. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben?
2017. jan. 17. 19:44
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

"oké hogy max szex lehetőségét látják"

Nehogy egyszer pofára ess, és elővegye a farka helyett a láncfűrészt.


Tényleg minden nő azt hiszi, hogy a férfiak képtelen BÁRMIFÉLE egyéb kommunikációra vagy közeledésre, kizárólag a szex lehet az ok? Milyen tévhitben vagytok ti az elmúlt pár évben? :D

Komolyan ott tartunk, hogy az ajtón nem lehet egy nőt előre engedni, mert akkor dugni akarunk. A csomagját nem lehet felsegíteni a buszra, mert akkor dugni akarunk. Az időt nem lehet megkérdezni, mert akkor dugni akarunk.

Szálljatok már le a földre :D

2017. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

3 és amikor meg dugni akartok, azt kapjátok: Nem!


"a többi barátnőmnél ezt a problémát mégsem tapasztaltam."

Mert mindig velük vagy, amikor csak sandán nézhetnek rájuk?

2017. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ennel bovebb nem lehetek. Max lebutítani tudom a kerdest.

"Megjelenesed mit sugaroz.." Vagyis

A kinezeted, a kulsod mit mond? Hogy nezel ki? Nem csak kizarolag a ruhaidrol beszelek.

A megjelenesedrol

Felrevezetheti a "olyan tipusu ferfiakat".

2017. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

3-as, nem azt írta, hogy mindig minden férfi csak szexet akar. Azt, hogy az idősebbek tőle igen. Akikről a szövegben szó van. Tanulj meg szöveget értelmezni, mielőtt így kiakadsz...


Ezzel egyébként én is így voltam, aki hajlandó volt megindokolni, hogy miért, az azt mondta, hogy az "ártatlan, kislányos arcom" miatt. Nem értettem az összefüggést, de többen is ezt mondták. 24 éves korom körül kezdtem úgy is kinézni, mint egy huszonéves, azóta ez nem igazán fordul elő.

2017. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%

#6 - Jokeres szövegértelmezőset elég hamar benyögted, de talán ez most rád igaz.

"Azt, hogy az idősebbek tőle igen." - Ergo AZ ÖSSZES idősebb férfi közölte vele, hogy szexuális vágyat érez iránta? Na ne hülyítsetek már. Lesír a kérdésről, hogy el van szállva, nem létezik olyan se idősebb, se fiatalabb férfi a Földön, aki ne a farkát akarná mártogatni bele. Lószart.

2017. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Az idősebb férfiak egy jó részének minden nő bejön bejön, főleg a fiatalabbak. Otthon a slampos, fáradt asszony aki nem akar vele lefeküdni, naná, hogy a friss és lelkes husi után vágyakozik.
2017. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rólad is sok mindent elárul a láncfűrész farka helyett és a megnyilvánulásod.
2017. jan. 17. 20:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet benned valami, amit ők látnak és ami nekik érték és a kordbelieknek nem annyira.


Talán valami melegség.

2017. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!