Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ő mindenben béna? Létezik ilyen?

Ő mindenben béna? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam(18 eves) mindenben bena, de komolyan...nincs reflexe, minden sportban béna, úgy dob mint egy lány, amugy kedves srac, de nem ertem hogy lehet valaki egyszerre rendetlen, ugyetlen es mindenhez bena is, ilyet meg sosem lattam...mellesleg 18/F

2017. jan. 18. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Létezik.
2017. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, hogy csak önbizalomhiányos inkább?
2017. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de a reflexek, meg a mozgás koordináció fejleszthető. Ha nem játszott labdákkal, sportos játékokat gyerek korában lehet nem alakultak ki ezek nála, de ezen lehet javítani ha akarja és próbálkozik.
2017. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy béna a sportokban még nem béna mindenben, mivel az egy elég kis hányada a "minden"-nek.
2017. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak sportokban bena...kozossegi elet szintjen is maximum egy Sheldon szintet ut meg(Agymenok sorozat) amugy nemtudom lehet hogy onbizalomhianyos habar manapsag eleg nagykepu, csak ugye nekem ez az egesz azert volt fura, mert meg nem lattam ilyet(mozgas koordinacio ilyen szintu visszamaradottsagat)
2017. jan. 18. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy dob, mint egy lány"


Egyik osztálytársamat a kézilabdás barátnője úgy pofán terítette egy kancsóval, csak úgy csattant, vigyázz, mit mondasz :D

2017. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na én is hasonló vagyok. Küzdő sportozok, az nagyon jól megy. Több nemzetközi full kontakt arany, és az egyesület második legjobbja vagyok.

Viszont a labdajátékok nagyon nem mennek. Komolyan, a legbénább lányok simán lecseleznek ha labdáról van szó.

Természetesen sulis tesin nincsen küzdelem vagy pörgőrúgás bemutatás hanem foci, kosár, kézi és röplabda megy egész évben. Szóval én el vagyok könyvelve nyomoréknak. De nem veszem a lelkemre. Torna részből felhozom magam annyira hogy ne legyen bukás, gyűrű, spárga, szaltó és kötélmászás jobban megy mint a kosárra dobás. Onnantól meg elhülyüljünk a tesiórákat és kész. Eddig se volt gáz vele, ezt a pár hónapot érettségiig meg még kibírom. :D

2017. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amugy meg a "fu de nagy kepu vagy" kommenteket elkerulendo magamat sem tartom sokra...mindegy is...o nem csak a labdajatekokban gyenge...bukfenc kozben a kezet torte XD tanulasilag sem eppen a legjobb(2bol bukik)lanyokat meg max. Videon latott, amugy igen nekem sincs tobb eletem mert vele "foglalkozom" habar igazabol csak az erdekelne hogy mi is o vagy ki...komolyan negy ev alatt sem sikerult rajonnom hogy o hogy van meg eletben egyaltalan...:0
2017. jan. 19. 00:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, emészd meg, hogy ilyen.


Nálunk is volt egy lány, aki pl. képtelen volt úgy összehangolni a mozgását, hogy páros lábbal fel tudjon ugorni. Születésekor oxigénhiány lépett fel, mint kiderült, és emiatt a mozgáskoordinációja nem lett hibátlan sajnos.

2017. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!