Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel keressek pénzt, ha úgy...

Mivel keressek pénzt, ha úgy érzem mindenben béna vagyok?

Figyelt kérdés
Egy szakma nincs, ami úgy igazán érdekelne, 2 éve vagyok már gyári munkás de változtatni szeretnék, mert ennyi pénzből nem tudok előre lépni. Autót vezetni szeretek nagyon, de ezzel kb semmire nem megyek, kamionozni nem szeretnék, futár melókra beadtam már jó pár helyre önéletrajzot, de még interjúra se hívnak... mihez kezdjek? van valami lehetőségem?
2016. nov. 1. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Vállalkozzál. Vegyél példát az ismert vállalkozókról:

[link]

Indíthatnál saját futárszolgálatot magánvállalkozóként az autóddal. Kell egy kis hirdetés és saját weboldal (ebben tudok segíteni hogy szinte ingyen meglegyen). A facebookon is terjesztheted hogy mit vállalkozol.

2016. nov. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet. Kb. mennyi pénzre lenne szükségem belevágni?
2016. nov. 1. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kisvállalkozói adózással indítod akkor fixen havi 50e ft lesz a költséged. A facebookon a megosztásos hírterjesztést ingyen meg tudod oldani csak jól kell megfogalmaznod. Weboldalhoz csak egy ingyenes mintát kell keresned és azt kitöltened és feltöltened egy ingyenes tárhelyre. Egyelőre jó lesz az is. Évi 1500 forintért már vehetsz saját domain nevet is amit hozzá tudsz rendelni az ingyenes tárhelyhez.

Hirdethetsz a gúgöllel de azzal meg lehet szaladni a költségekben mert sok olyan átkattintás van amiből nem lesz ügyfél.

Szórólapozhatsz de akkor olyan helyen kell ahol sok cég működik mert elsősorban ők fognak csomagokat küldözgetni a vevőiknek. Ha magad csinálod a szórólapozást az ingyen van csak ügyelj a törvényi előírásokra ezzel kapcsolatban.

2016. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!