Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak ha mindenben...

Mit csináljak ha mindenben béna vagyok?

Figyelt kérdés

Lassú a felfogásom is, nem tudom mivel kéne próbálkoznom :( Itt vagyok 22 évesen munka nélkül, mihez kezdjek?

Milyen munkára lehet így jelentkezni egyáltalán?


2016. szept. 4. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Leírhatnám, de lassú felfogással úgysem értenéd meg...



Bocs, csak trollkodtam. Valójában ne ijedj meg, inkább gondold át, hogy mit szeretnél csinálni, majd nézd meg, hogy ahhoz amit szeretnél csinálni milyen képességek kellenek, esetleg kell-e valamit tanulni, stb.

2016. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
betanított munkákhoz nem kell agysebésznek lenni.
2016. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közfoglalkoztatott is lehetsz, szeded a szemetet a városban. Az állam ilyen emberekre vár mint te :)
2016. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj kérdező! A minisztériumokba is olyanok ülnek mint amilyen te vagy.
2016. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiány van szakmunkásokból. Szinte minden szakmában. Ha jól megtanulsz egy technológiát és pontosan, lelkiismeretesen dogozol, akkor lehetsz sikeres szakember.

Vannak pályaválasztás tanácsadók, ahol egy szakember felméri a képességeid és annak alapján javasol szakmát. Mondjuk ezt 14-16 éves korban már meg kellett volna tenni.

A nyugati megyékben folyamatosan keresnek operátorokat, gépkezelőket. Éhenhalás ellen megteszi, és munka mellett képezheted magad.

Nálunk például az ipartelepen holnap akár 50 új targoncásnak tudnának munkát adni a cégek.

2016. szept. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!