Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet a személyiségemet...

Hogyan lehet a személyiségemet át formázni?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó.

Nem tudok hazudni a barátnőmnek,nem tudom meg csalni se,

szeretek velle leni és szeretek neki ugy mondván keddveskendi,mármint puszilgatni,meg szeretgetni!,de ő neki ez valamiért nem jó,nagyon luzernek tart ez miatt!

nem járok diszkókba sem,nincs sok barátom sem,nem iszom nem drogozok még csak nem is cigizek!ő meg el jár diszkózni részeg is szokot néha napján lenni,hallotma már ugy hirből is,hogy látátk őt egy pár fiuval,de nem hiszem el!,magányos farkas tipusu vagyok,de nem tudom valamiért nem vok igy jó,hogyan tudnám magam át formázni?


2017. jan. 20. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell téged átformálni. Nem a megfelelő emberrel vagy együtt. Búcsúzz el tőle!
2017. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

E csaj annyira szerelmes beléd, mint én.


Átlehet, és megtudom tanítani higyanját.., de neked baromira nem ez kell. Egy szerelemmel rád tekintő lány kéne.

2017. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ilyen személyeségel lehetetlen ki hÍvás!...Olyan lány sztem nem nagyon találok aki olyna mint én vagy csak hassolit a személyiségunk!..
2017. jan. 20. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én olyan 16-22 közöttinek tippelnélek... Ebben az esetben hagyd a francba a lányt, és keress mást, egy csomó lánynak főnyeremény lehetsz...
2017. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!