Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi a valós életkorotok és...

Mennyi a valós életkorotok és mennyinek érzitek magatokat bizonyos helyzetekben?

Figyelt kérdés
Nemet ha, lehet, megköszönöm.

2017. jan. 20. 13:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
chaosix de a fegyverek, kések nem kisfiúknak készülnek :D
2017. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
De attól még úgy ugrálok és vigyorgok mint egy kisgyerek mikor meglátom őket, és úgy csodálom mint egy kisfiú a bűvészeket.
2017. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
nem; 20 vagyok és olyna 23-25 körülinek nézek ki, kb ennyinek is érzem magam
2017. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

20 vagyok, 16-tól 20-ig akárhány évesnek néznek, ember függő. A személyimet van hogy elkérik még. :D

Lélekben idősebbnek érzem magam 20-nál. Már 14 éves korom óta foglalkoztat a spiritualitás stb.

Viselkedésileg viszont elég gyerekes vagyok, kb. olyan 15-16 éves.

2017. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
19L vagyok, de néha 4 évesnek, néha meg 40-nek érzem magam és úgy is viselkedek:D A gyerek én teljesen random is előjöhet, de ha játszótér vagy játékbolt közelében vagyok, akkor valószínűleg jön. Volt hogy már én is meglepődtem, mert ebéd után jött rám valamiért és elkezdtem dobolni az asztalon, nevetgélni, tekergődzni, meg ilyesmik, szóval a tipikus unatkozom, hol a desszert, mikor mehetek már vissza játszani viselkedés. A túlkoros énem akkor jön elő, amikor a barátaim felelőtlen dolgokat csinálnának, vagy csak mesélnek róla mit csináltak, fognak csinálni. Például én vagyok az, aki figyelmezteti őket, hogy kenjék be magukat naptejjel, mert le fognak égni, vagy hogy a stoppolás nem jó ötlet, öltözzenek fel rendesen, stb. Természetesen én is csinálok felelőtlen dolgokat, meg nem minden esetben csinálom ezt. 4 évesnek gyakrabban érzem magam, meg annak nem kell feltétlenül kiváltó ok:D
2017. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

20/N

Összetett kérdés. Általában nem érzem magam semennyinek (illetve kortalannak), ám testileg egy beteg, legyengült, nyolcvanéves öregasszonynak. A fizikumom átlagos, nem vagyok beteg, de gyakran fájnak az ízületeim.

2017. jan. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert magam sem tudom.

Üzleti/hivatalos életben olyan 35-42 közöttinek érzem magam.

Magánéletben és életvitelben olyan 30 körülink.

Néha csókólommal köszönnek üzletekben, de sokszor letegeznek a 20-asok is.

Néha totál el vagyok veszve :)


Mondjuk én mindent később kezdtem, mint ahogy a nagykönyvben van megírva. Későn költöztem el otthonról, pár éve diplomáztam. Későn költöztem, mert szerettem otthon lakni. Nem korlátoztak, Anyu inkább amolyan barátnő volt (Most is).


Valós életkorom 49.

2017. jan. 21. 08:30
 18/24 A kérdező kommentje:

"(illetve kortalannak),"


Én is így érzek.

2017. jan. 21. 08:31
 19/24 A kérdező kommentje:

Amúgy nő vagyok.

40 felett is is csináltam olyan hülyeségeket, amitől másnak égnek áll a haja. Most már tudatosan kerülöm az ilyen helyzeteket, de ki tudja :)

Kettősség van bennem. Nagyon komoly is tudok lenni, de őrült is. Csak arra voltam kíváncsi, másnál is van-e ilyen, vagy én nem vagyok jól összerakva.

2017. jan. 21. 08:35
 20/24 anonim ***** válasza:
26 idén 27 férfi. sokszor 18 körülinek mondanám érzésre, ami nem feltétlenül jó
2017. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!