Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hozzá, ha a barátotok néha könnyezne bizonyos helyzetekben?

Figyelt kérdés
Nem jut el a sírásig, csak pár könnycsepp jönne ki, amit letöröl és akkor nem is látszik. Olyan helyzetekben fordulna ez elő ami érzelmes helyzet, vagy pl szorosan átölelitek.
2016. aug. 8. 03:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez teljesen bejön, el lennék olvadva tőle. Imádom az érzelmes fiúkat, szeretnék már találni egyet, aki emellett nem sértődik meg a hülyeségeimen.
2016. aug. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez csak egy ilyen a sok közül, de jó tudni, hogy van aki el tudja ezt fogadni, mert engem eléggé feszélyez ez, eddig nem volt olyan akinek kimutathattam volna, és elfogadta, meg most sincs olyan, szóval..
2016. aug. 8. 03:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, néha nem értem a nőtársaimat. Nincs jobb annál, ha látom, mennyire meg tudom hatni azt, akit szeretek. Ha más miatt érzékenyül el, akkor is kedvem támad azonnal megölelgetni és ott lenni mellette, szerintem nagyon bizalmas és intim helyzet az ilyen, megbecsülném, hogy a párom ennyire önmaga mer lenni előttem.

#1 voltam.

2016. aug. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én szintúgy megbecsülném ha a párom teljesen őszinte lenne velem, és bármit ki merne mutatni, és én nagyon örülnék neki, ha nem kéne feszengnem attól, hogy nehogy elkönnyezem magam szorosan átölel az akit szeretek. Bár a legutóbbi ilyennél, bőgtem mint egy óvodás.. de ez már nem most volt, és nincs is már lehetőség ilyenre. :D szóval mostanában ez nem fenyeget.
2016. aug. 8. 04:01
 5/9 A kérdező kommentje:
*ha szorosan
2016. aug. 8. 04:03
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez minden lánynál rossz pont, az érzelmes férfiak nem kellenek nekik.
2016. aug. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék veled mit kezdeni. Nem vagyok az az érzelmes érzelgős fajta és így nagyon nem lennénk egy hullámhosszon. Szerintem a sírásnak meg van a helye és ideje (temetés kisbaba születése stb.) Ettől függetlenül sokaknak ez az ideálja. Én csak azt nem értem miért kell napi 2 ilyen kérdés?
2016. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
milyen kérdés?
2016. aug. 9. 10:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Az érzékeny könnyező síró pasikról és a nők erről alkotott véleményéről. Nagyon felkapott lett ez a kérdéskör.
2016. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!