Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az valamilyen mentalis gond...

Az valamilyen mentalis gond hogy eszembejut neha /havi 1x/ hogy emberek bizonyos helyzetekben mulyen konnyen megolhetnenrk vagy kart tehetnenek bennem?

Figyelt kérdés

Annyi beteg ember van a vilagon. Pl. ha bekattan a fodraszom es elvagja a torkom; alkalmazottamnak nem tetszik a fizetese es megol; etteremben megmerkeznek; szexpartnetem megfojt stb.



Nem agyalok ezen sokat de belegondolok neha hogy milyen konnyen megolhetnenek.


2016. szept. 9. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2016. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy gyonyoruen elgepeltem. Valaki jelentse pls mert en nem tudom a sajat kerdesemet.
2016. szept. 9. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony ezek mind megeshetnek egy nagyfőnökkel. De ha jól megfizeted őket, akkor inkább vigyáznak rád. Persze ha ők is bekattannak, akkor gáz van.
2016. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezek barkivel megeshetnek, nem vagyok nagyfonok.


Eleg ha egy kollega aki gyogyszeren el nem veszi be a gyogyszert es bekattan.

2016. szept. 9. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális ilyenekre gondolni. És a fordítottjára is, azaz hogy milyen durva hogy ezt az embert itt most picit meglöknéd és kettévágná a villamos, az autó kormányát félrerántanád és letarolnál egy családot, vagy egy kilátóban bármikor kiugorhatnál és azon nyomban meghalnál.


Ezek az úgynevezett intruzív gondolatok szinte mindenkiben felmerülnek néha, teljesen normális, feltéve hogy nem rágod magad rajta naphosszat és nem befolyásol a hétköznapjaidban.

2016. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En is igy latom. Eszembe jutnak hasonlok nekem is. Nem erzek ra semmilyen vagyat hogy megtegyem. Elofordul hogy mutet elott belegondolok hogy teljesen rabizom az eletem masokra vagy fodrasznal hajmosas kozben elvagja a torkom. Taxiban megorul a sofor stb.
2016. szept. 22. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!