Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valaki ennyire...

Hogyan lehet valaki ennyire hálátlan?

Figyelt kérdés

A haveromról lenne most szó, és igazából érdekes ez az egész dolog régóta ismerem de nem bírom megfejteni (én mindenben a szöges ellentéte vagyok már csak azért sem).

Nagyon bírom meg minden hülyeséget együtt csinálunk de nem értem a következő dolgokat:


-jól néz ki.

-Magas,izmos.

-Nagyon könnyen csajozik már kb 15 volt neki.

-Otthon totál elvan kényesztetve, igazából csak játszik a haverjaival a számítógépén egésznap kaja,pia ingyen van.

-Sokan szeretik annak ellenére, hogy egy k**ög (nem féltékenységből írom ezeket tényleg az :D)

-szarik mindenki érzésére semmi nem érdekli, szerintem még saját maga sem.


A lényeg az, hogy mind ez a sok jó dolog ellenére ami benne van az életében folyamatosan depis,iszik stb szar kedve van,negatív,visszahúzodó...elég jó dumája van, de valamikor alig beszél ÉS MÉG AKKOR IS basszus ő a központ.

Akárhányszor beszéltem vele soha nem volt ez téma, de mostmár nagyon feltűnt hogy semmit nem értékel.


Egyébként azt sem értem, hogy nem végezte el a sulikat egy sima szakmunkás bizonyítványa van és mégis olyan ismerősei vannak, hogy ég és föld hozzá képest...diplomások,tanult,művelt emberek.


Amúgy igen talán egy picit irigy is vagyok rá, mert én egésznap húzom az igát basszus a nőknél is elég ügyetlen tudok lenni stb.


Viszont nagyon bírom ezt a hülye gyereket, és próbálnék neki segíteni valahogy mert egyébként rohadt szarúl van...tényleg nem értem miért szóval mi kéne neki ahhoz, hogy kicsit észre vegye azt, hogy egy elkényesztett pö*c és változnia kéne??


24f


2017. jan. 21. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont elég lenne, hogy megmutasd neki ezt a kérdést.

Ha ez nem motiválja arra, hogy elmondja neked, mi a mélyen gyökerező probléma (merthogy nyilván van), akkor semmi.

2017. jan. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet :D
2017. jan. 22. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne irigyeld,hiába van meg mindene ha képtelen értékelni és elvesztegeti! Ez ilyen sorsszerű,akinek az ölébe hull minden annak sem könnyebb mint a keményen küzdőknek,sőt,többnyire depressziósabbak is. Önsorsrontó folyamat. Inkabb legyél büszke hogy neked helyén van az értékrended és egy nap majd élvezheted a munkad gyümölcsét!
2017. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!