Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg Ő a tökéletes megértő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg Ő a tökéletes megértő, segítőkész, Én meg vagyok a hálátlan?

Figyelt kérdés

Pár hónapja beteg lettem. Vizsgálatok sora, orvosok, időpontok, stb...

Tényleg mindenben segít, és támogat a párom, (nem élünk együtt, sőt kicsit mesze is lakunk egymástól) de mostanában egyre többet hallgatom tőle, hogy velem milyen sok a probléma, hogy zizi vagyok, hogy valami gond mindig van velem. Ha valakinek önzetlenül segítek, akkor ezeket nem olvasom a fejére. Szerintem..

Mondtam neki, hogy sajnálom hogy mindig fáradt vagyok, de egyszerűen ki vagyok már merülve. Munka, szüleim ápolása,itthon a család,(bár most kicsit "szanaszét vagyunk" most még iskola is, és még ez a betegség is.

De ha Ő szervez valami programot, és nem tudok elmenni, mert mondjuk nem vagyok jól, akkor megsértődik, vagy ha így is elmegyek, akkor az a baja, hogy nem vagyok eléggé lelkes, nem tudok örülni semminek sem.. aztán általában ezekből szokott a vita lenni..

A múltkor már megkérdeztem tőle, mi lenne ha pl végstádiumban lévő beteg lennék, és az égvilágon semmit sem tudnék csinálni, menni sehová, csak lennék... tudom hogy őt az élteti, hogy menjen, csináljon valamit, sport rendezvények, kirándulások, stb... de Én most ebben nem mindig tudok partner lenni. Ráadásul diétáznom kell, kőkeményen, és ha elmegyünk egész, vagy fél napra valahová, mindig az a gond, na, és ott mit egyek...

Tudom van bennem is hiba, mindenkiben van, de nem tehetek a betegségemről, meg a családi gondjaimról.Mikor megismerkedtünk, elmondtam hogy itthon mi a helyzet, hogy a szüleimhez járok, azt mondta ő így fogad el..

Úgy érzem, ez a betegség már túl nagy falat.

Mindig megbeszélünk mindent, de meddig megy, mehet így tovább ? Tudom.. amíg akarjuk hogy működjön..


2016. szept. 25. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi a betegséged? Tüdőrák? :/
2016. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valakinek önzetlenül segítek, akkor ezeket nem olvasom a fejére. Szerintem."


Szerintem is. Nem értem, hogy felnőtt ember hogy lehet ennyire értetlen. Majd ha tán neki is lesz valami baja?

2016. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gluténlisztmegtejcukorérzékeny vagy, esetleg IR-es?


Sajnos mindkét oldal megérthető szerintem.Eleve,amíg nem éltek együtt,teljesen másmilyen minden szituáció egy kapcsolatban.

2016. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindkét fél álláspontját megértem.


Megértem,hogy a betegséged,a szüleid gondja és más egyéb dolgok miatt nem tudsz sokszor vele lenni,vagy nem úgy ahogy szeretné. Viszont a barátnőd helyzete is érthető,hiszen ő csak veled akar lenni és szeretni a maga kalandos módján. Az a véleményem,hogy ezt mindenképpen beszéld át vele alaposan,mert ha ez nem lesz tisztázva a részetekről,akkor ez nem lesz hosszú életű dolog.

2016. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ti egyáltalán nem illetek össze. Olyan partnert kéne keresned aki jobban tud és akar alkalmazkodni hozzád.
2016. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5, igazad van, de hát egy kapcsolatban valamennyire csak kel alkalmazkodni.

A feleségem is hosszú hónapokig betegeskedett, hát eszembe nem volt, hogy programokat szervezzek, meg az se, hogy ezért cseszegessem.

2016. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerda csütötök lesze yg kétnapos vizsgálatom, ami alatt egyáltalán nem lehet enni.. pénteken iskola (lenne) plusz a szüleimhez is kell mennem főzni, de pétektől vasárnapig egy előr befizetett welness hétvége van, amit ajándékba kaptunk. És, még a hétvégén otthonra is főznöm kellene, a gyerek tudjon mit enni, plusz vinni a koliba is.. Ő eljön velem a vizsgálatra, de már most kérdi, hogy mikro végzünk, mi hogy lesz, merthát ahétvége, és itt a szavazás, (bocsánat qva nem érdekel, ) és vasárnap meccs is lesz, és Ő hétfőn nem dolgozik, hogy majd kipihenje magát... hát, igen ez így szép és jó, mondtam neki, hogy szépen eltervezted, de csak magadnak... mert hétfőn én sem jönnék dolgozni, de nem azért hogy a hétvégét kipihenjem, hanem azért hogy tudjak főzni, és eltudjam hozni a gyereknek a koliba.. meg a szüleimnek is kell orvosi dolgokat intézni, az is rám vár... tegnap is volt vita, mert vett valamit, amire azt mondtam, hogy most nem fogom megenni, mert olajos, nehéz, és azt most nem ehetek. Ő bármit vesz, nekem nem jó, ő már nem tudja mit csináljon. Közben meg hogy Ő milyen büszke rám, hogy így meg tudom állni, hogy semmit nem eszek, amit nem szabad. Basszus, (már bocsánat) az egészségem múlik rajta.. de a vizsgálatoknak még nincs vége, ha ez csütörtökön meg lesz, vissza kell menni a belgyógyászatra, és ott kiderül a további... tegnap mondtam neki, ha ez így neki túl sok, nem kell végig csinálni a velem, nem kötelezem rá, bár rosszul esne, meg fájna, de ez a sok cseszegetés, még rosszabb.
2016. szept. 26. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!