Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon durvan osszevesztem...

Nagyon durvan osszevesztem apaval, es nagyon bant. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoktunk veszekedni, de ez most durvabb volt. O elkezdett szekalni, en meg olyanokat mondtam, hogy en ugyis megolom magam, meg majd mast is, de mindezt felindulasbol es mar megbantam amint kimondtam. Utana nem beszeltunk de kb fel ora mulva megegyszer beszolt en meg idegessegembe megloktem a furdoajtot mikor ment be. Hat ezt se kellett volna de akkor mar nagyon kivoltam, hogy miert jo ez neki. Az egesz azzal vegzodott, hogy megkerdeztem tole hogy miert csinalja ezt es nagy nehezen valaszolt, aztan meg jobban osszevesztunk es elmondtam mindennek es azt mondta hogy varja hogy megdogoljek es en azt mondtam hogy en is. Meg azt hogy en is hogy o. De en nem gondoltam komolyan. Egy szavamat se. Nagyon bant es nagyon sajnalom. Nem tudom, hogy mivel hozhatnam helyre. Mit csinaljak?
2017. jan. 22. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, és kérj bocsánatot, mondd hogy nem gondoltad komolyan és sajnálod.

Ez a legtöbb amit tehetsz.

2017. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Édesapád kérjen bocsánatot tőled! Amiért provokálta az egészet. Ha nem kezd el szekálni hanem kussol akkor te sem bántod meg. Ismerős helyzet, velem is ezt csinálta apám mikor még éltek a szüleim. Szerencsére anyám hallotta és úgy le szokta cseszni hogy a ruha meggyulladt rajta ahogy mondani szokás. Aztán mikor már annyira öregek voltak hogy szenvedés kezdett lenni az életük, akkor a sok kín hatására teljesen normális lett velem. Ady lehet hogy nem véletlenül írta a Nekünk Mohács kell c. versét:

[link]

Az én apámra nagyon igaz volt ez a vers, mert ha jól kizsákmányolta egyik gyerek vagy unoka, vagy ha az öregkori kínok vezették le káros energiáját, akkor ő lett a világ legjobb apja. Apukádra is ez lehet igaz szerintem.

2017. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apukádnak szülői funkció kell de erősen. Ha a gyerekét kell támogatnia tanulmányaiban, meg unokát kell nevelnie, meg építkeznie kell culágerként a gyereke építkezésén, akkor nem fog provokálni és felhúzni téged hogy aztán ez történjen. Tudom hogy mégis úgy érzed mint ha te lennél a hibás. De nem így van, te nem kezdted a provokációt.
2017. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem anyám csinálja állandóan ezt a provokálást, sose értettem miért jó neki ha a végén már artikulálatlanul teli torokból üvöltök, de hát ő tudja. Kár hogy nekem viszont egyáltalán nem jó, ami viszont már nem éppen csak az ő dolga. Szerintem sem neked kell itt bocsánatot kérni.
2017. jan. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!