Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtartanátok egy ilyen...

Megtartanátok egy ilyen ajándékot?

Figyelt kérdés

Elkezdtél fotózni tanulni, de éppen bedöglött a géped, nincs pénzed másikra. A volt párod jómódú, tudja a problémádat, szakítás után vesz egy nagyon jó fényképezőt, ezt elküldi neked (messze laktok egymástól, így postán). Épp a szakítás előtt romlott el a gép, így nem csak azért veszi, hogy visszahízelegje magát, valószínű, hogy amúgy is megvette volna. Megtartod, hisz kaptad, folytatod a tanulást, visszaküldöd, esetleg írsz-e mellé valamit, vagy valami más, pl. eladod,és vársz a tanulással, amíg neked lesz pénzed?


(Nyilván mindenki azt képzelje el, ami neki nagyon fontos, a fotózás most csak egy lehetséges példa.)


2017. jan. 24. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
megtartanám és írnék neki h nagyon szépen kööszönöm
2017. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván megtartanám, hisz szükségem van rá, plusz szakítás ide vagy oda, az ajándékot illik megköszönni.
2017. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Megtartanám és megköszönném.
2017. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, ha jó viszonyban váltunk el, akkor megtartanám. Ha rosszban, akkor meg csakazértis. :D
2017. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Alapból szerintem eléggé szánalmas lenne, ha nőként rászorulnék az exemtől kapott ajándékra. Ha elfogadnám, azzal azt mutatnám neki, hogy még a szkítás után is függök tőle.


Ha van benned büszkeség, küldd vissza.

Ha nincsen, tartsad meg.

2017. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Megtartanám és megköszönném. Ő a szakítás előtt már eldöntötte fejben, hogy kapsz tőle egy új gépet, se magának se neked nem akart adósod maradni, mégha nem is tudtál róla, hogy kapni fogsz tőle egy gépet. Ritka amúgy az ilyen ember aki nincs vérig sértődve a volt párjára vélt vagy valós indokok miatt. És nagyon nem a te eseted a normális egy szakítás után, szóval köszönd meg és örülj a fényképezőgépnek. Ebben nincs szerintem semmi hátsó szándéka neki.
2017. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ó, örülnék, ha ilyen helyzetben lennék. De nem vagyok, csak tegnap annyira belemelegedtünk az ilyen feltételezett, mi lenne ha kérdésekbe, hogy itt kötöttünk ki. Kíváncsi voltam a véleményekre.

Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 24. 16:59
 8/9 jeverezi ***** válasza:
62%
én megtartanám igne :)
2017. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Látszik, mennyi pénzéhes pitsa van Magyarországon...
2017. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!