Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ajándékot miért bunkóság...

Ajándékot miért bunkóság elajándékozni, továbbadni?

Figyelt kérdés

Ha kapok valamit akinek semmi hasznát nem veszem akkor miért ne adnám tovább?


Nekem nem lehet ajándékot venni, mert ami kell azt megveszem magamnak amikor vágyom rá. Nincsenek ilyen gondjaim. Jobban örülök, hogy közös vacsorának és beszélgetésnek, egy ölelésnek, bármilyen közös élménnyel. Csoki, virág rendben van. Az egy jelképes ajándék. 90%-ban nem örülök az ajándékoknak, mert nem tudok mit tenni velük. Ez csúnya lesz, de legtöbbször kukában végzik.


Tartogassam otthon vagy tárolóban, mert kaptam? Mirt sértődnek meg ezen az emberek?


2016. aug. 6. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ki sértődik meg? Eladod azt kész.
2016. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Konkrétan lesxarod az ajándékot, az ajándékozóval együtt. Azé.
2016. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én értékelem, megköszönöm. Értékelem a kedvességet. Most tartsak egy tárgyat vagy egy táskát otthon, csak azért mert kaptam? Akkor viszek neked egy olyan cipőt amit sose fogsz viselni, de azért tartogasd, hadd foglalja a helyet.
2016. aug. 6. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Többször kaptam vissza ajándékot rokontól. Egyszerűen bunkóságnak tartom!!!
2016. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem helyzettől függ. Ha valami körbejár a családban az gáz.

A tágabb családban volt ilyen, valami ronda mintás ágynemű járt körbe, már vagy 3-an megkapták előttünk mire ideért. Apám leadta a helyi máltainál és megszüntette az ördögi kört.


Ha a kapott holmit csak úgy odaadod valakinek aki tényleg kitudja használni, az nem.

2016. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Kedves prosztó pontozók!


Ha én Jucikának ajándékozok egy csellentyűt, azért adom neki, mert szeretem őtet, és szeretném, ha eszébe jutnék, valahányszor csellentyűzik. Namámost, ha ő ezt az általam neki ajándékozott csellentyűt tovább ajándékozza a Gizikének, akkor joggal gondolom, hogy a Jucika nem annyira szeret, mint inkább lesxar engemet a cselletyűmmel együtt, amit én helytelenítek.

2016. aug. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6. válaszoló, a te szemszögedből is érthető a sztori, de ha belegondolsz, Jucika is okkal nehezményezheti, hogy te letojod őt. Mert ha figyelnél rá, akkor tudnád, hogy nem is szeret csellentyűzni, meg nem is tud, azért dobta tovább az ajándékot.

Tévedni mindenki szokott, de azért egy jól megválasztott ajándék nem jár körbe a rokonságban.

Mondom ezt én, aki síkhülye és tehetségtelen az ajándékozásban.

2016. aug. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!