Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne gondoljak mindig...

Hogyan ne gondoljak mindig arra, hogy mit gondolnak rólam mások?

Figyelt kérdés

A korombeliek mindig csak nèznek engem sokszor èszre vettem màr pddig semmi különös nincsen bennem. Van akit értek miért néz de vannak olyanok is akik csapatban vannak és csak arra leszek figyelmes, hogy rólam beszélgetnek (tényleg..mikor elmegyek mellettük hallom is meg folyamatosan egyszerre rám néznek) - lehetnek akár olyanok akik tudják ki vagyok, vagy akár olyanok akik nem.

Ez engem nagyon zavar. Nem elég, hogy az után csinálják plàne mikor megtudnak rólam valami információt, megláttak valami fiú ismerőssel, stb.

Mindig utáltam az olyanokat akik csak azért beszélgettek velem, hogy utána legyen miről másokkal beszélgetniük és szó szerint kifaggattak. Általában rettegek ezek után az általam mondott dolgokkal valjon most milyen formàban fognak vissza élni. De a nyilvános kibeszélés garantált.

Szóval miért néznek olyan furàm rám pl buszon ismeretlen emberek?

Hogyan ne érezzem rosszul magam ez után? (Mindig rossz kedvű és feszült leszek)

Hogyan ne törődjek a nyilvànosan kibeszèlő emberekkel? (Mit tegyek mikor ilyet észlelek)

Köszönöm 16L



2017. jan. 25. 18:25
 1/4 anonim válasza:

Velem is így van csak egy kicsit rosszabb. Én vagyok mindenkinél kinézve akit piszkálhat. Nagyon idegesítő tud lenni. éppen most dolgozom rajta, hogyan ne vegyem észre az ilyeneket. Jó úton haladok bár kellett egy kis segítség hozzá. Te is kérj esetleg ebben az ügyben segítséget. Növeld az önbizalmad állj a tükör elé és mondd hogy: "szép vagyok okos vagyok csinos vagyok" elmondod ezt háromszor magadnak reggel sokkal jobban indul majd a napod. Ha pedig úgy érzed hogy valaki rólad beszél csak mosolyogj rá. Igazából most egy olyan ember válaszát olvasod akinek emiatt már nincs lelkivilága és élete. Teljesen összetörtem de te még felhúzhatod magad az önbizalom hiányosság szintjéről. Csak hidd hogy szép vagy. :)


13/L

2017. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Addig el is "hiszem", hogy szép vagyok, ameddig el nem kezdenek csak úgy a semmiért nèzni az emberek. Akkor csak nèzek, hogy most van rajtam valami csunya vagy miért kell nézni? Rögtön elmegy a maradék önbizalmam..

Vagy mikor elmegyek egy tàrsaság mellett akàr az utcán akkor is teljesen elmegy az önbizalmam ha éppen röhögnek vagy jobban megfigyelnek.

2017. jan. 25. 19:06
 3/4 anonim válasza:
Amint mondtam csaj mosolyogj rájuk. :)
2017. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak* de csajnak is jó. :) :) :-) :) :-) :-)
2017. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!