Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok azt gondolják hogy ők milyen szentek, a fiúk meg egytől-egyig csak magukra gondolnak, a farkuk körül jár az eszük, meg hogy nélkülük milyen szép is lenne a világ?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ne általánosits! ismertem nem egy okos, szép (NEM k*rvás) és intelligens lányt. Persze sokat a "másik" fajta közül is.


2. Még annak a lánynak az esze is a fiukon jár aki kivülről nem is ezt mutatja. képzeld csak hogy maguk között egyfolytában ezzel trécselnek.


Megoldás erre CSAK SZERINTEM: azért van ez, mert egy XY nevű csajjal elment egy XX nevű fiú. Egyikük sem volt észlény. A fiú próbálkozott a csajnál. ha igen, akkor élvezte(ék), és utána lelépett. Ha nem akkor mindjárt lelépett. A csaj, mivel IQ ja nem volt túl sok, mindjárt a fiút hibáztatta, nem magát, hogy bedőlt neki. Vannak különböző variációk is, de a lényeg nagyjából ez.

2012. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt mikor álmodtad?
2012. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
te lány vagy ugye?
2012. ápr. 5. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Átlagban semmi külön/mbség nincs.N vagy m,ezt már sose fogom megjegyezni:)

A kérdés csak az hogy az illető(fiú vagy lány)mit vállal fel.Én 25 éves fiú vagyok nagy szexuális töltéssel,de találkoztam olyan lánnyal akinek olyan aberrációi voltak hogy még én is néztem.A lényeg hogy mindkét nemnek elég kreatív a fantáziája.Csak van aki tagadja és van aki nem.

2012. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mus musculus ***** válasza:
Amúgy külöNbség, kedves utolsó.:D
2012. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!