Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért próbálják...

Az emberek miért próbálják elbátortalanítani azt aki törődik a testével, diétázik és rendszeresen edz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, amiért bárki mással megcsinálják ugyan ezt.
2016. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint sose akartam elbátortalanítani senkit az ilyesmitől de velem nem lehet erről beszélni mert semlegesek a reakcióim. Azért nem szeretem a diétázó, edző embereket mert többségük folyton csak erről beszél, már annyira megszállott, hogy nincs is más témája, közbe meg még alig ért el valamit az életmódjával. Persze TISZTELET A KIVÉTELNEK! Azért 10-ből 8-an csak a szájukat jártatják feleslegesen :)
2016. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Mert nekik ez nem érték. Más az értékrendjük.

Az egészség nem fontos, csak a munka, pénz, megélés... De utálom az ilyen embereket.

2016. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Az addig rendben van, hogy más az értékrendjük, de nem feltétlenül a pénz és a megélhetés van az egészség előtt. :)

Patkány..

2016. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Patkány?

Te itt laksz?

2016. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert úgy gondolják hogy aki sokat foglalkozik magával az egyben nárcisztikus, önimádó is. Ebben van valami igazság, de ez csak a megszállottakra vonatkozik. Ők azt hiszik hogy többek attól hogy edzenek és jól néznek és hogy a konditeremben megváltják a világot. A legtöbb ember sima sportolásból, stresszoldásból edz szertintem.
2016. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MZ.per.X ***** válasza:

Mert vannak emberek, akiknek semmi nem jó, és az élő fába is belekötnek.


Ez a folyton erről beszélnek dolog meg kicsit olyan, hogy az emberek mindig beszélnek valamiről, mindig rá vannak kattanva egy témára. Valakinek ez a politika, másnak a táplálkozás.


Bár én azt vettem észre, hogy ez inkább gyerekek, és agyilag visszamaradottak kiváltsága, mert én például folyton pozitív megerősítéseket kapok.


Legutóbb fogytam 5 kilót, és bár még így is kövér vagyok, de szinte mindenki megjegyezte hogy fogytam, meg jobban nézek ki. Elmentem 1-2 haverral kondiba, ott is dicsértek hogy becsületesen nyomom velük, még ha kisebb súllyal is. Még munkahelyen is folyton megjegyzik hogy "kondizok" és nem negatívan.


Vagy legutóbb kajáldában egy nagydarab férfi állt le velem beszélni, és mondta hogy micsoda erőm, kitartásom lehet hogy salátán és natúr húson tudok élni, mert ő nem tudja megállni hogy ne egyen össze mindent.


Szerintem csak arról szól a dolog, hogy jó embereket kell magunk köré gyűjteni és szarni azokra akik ok nélkül kritizálnak.

2016. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pontosan hogy bátorítanak el? Mondanak valamit vagy máshogy viselkednek?
2016. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel irigyek,hogy nekik nincs elég akaraterejük a változtatáshoz,míg a másiknak van.
2016. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!