Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan is érdemes viselkednem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is érdemes viselkednem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy nő, akit szerettem, de szakított velem és màst vàlasztott. Most 3 év utàn ő is egyedűl van. Viszont eléggé jól elvagyunk. Beszélgetünk, és jókat nevetünk. Régen sokat nyavajogtam mikor azt mondta nem érez úgy. Most viszont nem. Sőt nem nyavajognék, bàrki küldene el. Megértem s odébbàlok. Én tudnàm őt szeretni, de nem hiszem, hogy viszont ő is. Viszont ezt tudva nem mondom neki a bókokat csak elvagyok vele de nagyon jól. Mit tegyek? Megérhet ez szerelemre? Legyek türelmes, vagy mondjak neki valamit? Tapasztalatok érdekelnek. Tanàcsok. KÖSZÖNÖM.

2016. ápr. 25. 18:21
 1/2 anonim válasza:

Jó kis helyzet ez. Mindenképp várj még azzal a vallomással, főleg ha anno ejtett a hölgy. Ha akar valamit tőled, be fogja vallani, hogy már másképp néz rád és annak idején nem döntött jól. Vagy azt mondja, hogy kezdjétek újra hiszen jól elvagytok. Ha te mondanád ezt neki akkor nem menne bele. A csajoknak mindig az kell, ami nem lehet az övék. Érezzétek jól magatokat, legyeket felhőtlenek, de te ne szólj egy szót se. Ne bókolj, ne tégy megjegyzést vagy utalást. Ezt most neki kell intézni hiszen legutóbb is ő döntött. Légy tökös pasi és várd ki. Csúszni fog utánad ha nem mutatsz semmit garantálom.


25/n

2016. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy tényleg úgy vagyok vele, hogy felesleges lenne érzékíznem. Ha nem lesz semmi is elfogadom. Lehet pont az volt a probléma, hogy hajtottam nagyon rá. Figyelj elleszek vele, de magamban lezárom annyira, hogy ha mégsem lesz semmi, akkor is boldog maradjak. Érdekes amit írtál csajszi.
2016. ápr. 26. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!