Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne ezzel a fiúval viselkednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval nem rég netről megismertem egy srácot, egyik bnőmön keresztül. Még nem találkoztunk és a srác annyi idős mint én (17) . Egyikőnknek sem volt kapcsolata, hozzá teszem én járok bulizni meg ismerkedem csak nem jött össze semmi.. ő meg nem mozdul ki de szimpatikusnak tűnik olyannak aki tiszteli a lányokat... csak nem tudom mert látszik h félénk lehet, és ha nem olyan kezdeményezős, vagy "semmit sem mer tenni velem"? Vagy ezen még ne aggódjak? Meg am olyan srác ha kicsit máshogy ötlözne, meg más stílusa lenne akk a "menő kategória lehetne" és olyan furcsa ez nekem..

vagy valakinek volt hasonló tapasztalata? Egy városban lakunk am ha ez számít


2013. nov. 24. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Na fuss neki még egyszer
2013. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zotanbro ***** válasza:
ja kezdeményezz nála :D
2013. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem volt még kapcsolata és nagyon még nem is ismerkedett lányokkal akkor valóban lehet hogy félénk így kell neki adni egy kis kezdő lökést a dolgokhoz. Hidd el nekem hogy bele fog jönni. Én is ilyen voltam de elkezdtem ismerkedni lányokkal egyikkel elég komolyan megsikerült ismerkednem igaz ő adott le pár kezdő lökést hogy mégis én lépjek inkább, de hirtelen megjött az önbizalmam és szereztem némi tapasztalatot is már ilyen téren és akkor már mertem jobban közeledni felé. Össze is jöttünk nagyon boldog egy kapcsolatunk volt, de amilyen hamar összejött olyan hamar véget is ért sajnos. De én élveztem azt és azóta már én jobban merek közeledni a lányokhoz igaz még van ennem egy ilyen félénk dolog meg időnként pánikba esek ha érzem hogy egy lányhoz hirtelen elég közel kerültem és már elég komolyabbra fordulnak a dolgaink de tudom kontrollálni magam.

Szóval nyugodtan ismerkedj vele tovább, ne izgulj lehet félénk de ha valóban tiszteli a nőket idővel minden befog indulni és akkor jó lesz minden :)

2013. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy te el fogod-e tudni viselni, hogy ő nem nagyon fog kimozdulni veled, ha minden igaz. Ha úgy érzed, hogy ezt hosszabb távon nem tudod tolerálni, akkor szerintem inkább ne kezdj bele, így mindkettőtöknek könnyebb lesz. Ha viszont részedről nincs ezzel semmi gond, akkor ismerkedj vele bátran.
2013. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz nála aztán ha engedi akkor faragj belőle embert, de ezt a "menő kategóriát" nem értem. Mit jelent? Úgy érted akkor úgy nézne ki mint a fiúk 99,9%-a akiket bármelyik sarkon megkaphatsz? (csak éppen ész 0 náluk)


Attól meg nem kell félned, hogy semmit nem kezdene veled, csak vezesd rá ha félénkebb de nagy eséllyel bele dog jönni. Ha bu2i lenne, szóba se állt volna veled.

2013. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi:) hát úgy értem akik bátran csajoznak h nem értem h miért nem olyan pedig sztem menne neki.:D bnőmmel jó haverok
2013. nov. 24. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!