Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A videón látható fizikummal,...

A videón látható fizikummal, és technikákkal idővel biztonságban érezhetem magam majd utcán is?

Figyelt kérdés

[link]

Itt a fehér nadrágos férfi mozgására gondolok, ha provokálnak, vagy támadólag lépnek fel ellenem akár 2-3an is, legalább ilyen szintű tudással akárkit kitudok fektetni?

Én is kondizok immáron 7. éve, viszont fél éve kezdtem el bokszot tanulni de lehet önmagában az kevés, és abban sem vagyok biztos hogy a videón bokszról van szó.


2017. jan. 26. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
El tudod kapni a golyókat a levegőben mint Son Goku? Ha igen, akkor már biztonságban érezheted magad.
2017. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Te hülye vagy? Ilyen kinézettel ki merne rád kötni. Főlrg nyáron jó kis trikóba uhh kell a számod😅
2017. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És az miért jó ha provokálnak és te levered akkor évekre is mehetsz a börtönbe?
2017. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 llorTllorT ***** válasza:
azt látod ,hogy profi búnyós és pénzért veri az utcán az ámerikai panel vagányokat.
2017. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Budapest elég gány részén nőttem fel, de valahogy soha nem akartak random ketten-hárman megverni az utcán..


Szép dolog a küzdősport, de hatalmas kamu ez az önvédelem duma.. Csak úgy senki nem fog veled leállni verekedni, ha ki akarnak rabolni akkor meg simán kést fognak a torkodhoz, akkor meg megnézem mit emberedsz a kondibérleteddel. Az igazi önvédelem az ha megválogatod hogy hova nem mész egyedül éjszaka és felméred hogy mikor nem érdemes nekimenni három késes cigónak a telefonodért.

2017. jan. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!