Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Helyes vagy helytelen megközel...

Helyes vagy helytelen megközelítés, hogy megvetem a dohányos embereket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a butaság ugrik be automatikusan. Aktívan sportolok heti 3x. Amikor meglátom, hogy valaki szívja, szánalmasnak gondolom ezt. Rendben van vagy túlzás? Fizetnek a rákért...
2017. jan. 27. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Butaság amit csinálnak, addig nem túlzás amíg nem érzel erős gyűlöletet, vagy ez miatt másképp viselkedsz velük.
2017. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

És most te imádod magad, amiért ilyen ügyesen sportolsz mások meg szívják azt a szar mérget és ők nem sportolnak, és senki sem értékeli hogy te milyen ügyes gyerek vagy?

Tudod van akinek nem olyan az élete és a lelkiállapota mint neked, és inkább cigizik, iszik. Örülj annak hogy te nem vagy ilyen, de nem kell megvetni senkit, mert nem vagy a helyükben.

2017. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem utálok senkit, csak butaságnak tartom, akaratgyengeségnek.
2017. jan. 27. 21:18
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Butaság... az életben sok olyan butaság van, amit Te is elkövetsz, mégsem szólnak érte...


A dohányzást sokan azért csinálják, mert élvezik! S ez itt a kulcsszó, az élvezet. Inkább legyen 40 évem nagyon jó, minthogy 60 olyan, amit nem élvezek.

Ennyire egyszerű az életfelfogásunk. Egyáltalán nem a mennyiség, hanem a minőség foglalkoztat minket, ennek tudatában közel sem butaság.

Vállaljuk a kockázatot, de cserébe jól akarjuk érezni magunkat.

Elakarunk reggel merülni a gondolatainkban egy kávé és cigi mellett, egy finom ebéd után egy szál cigit elszívni, egy roppant jó ital után elszívni még egyet, egy örömteli helyzet után, egy vizsga előtt/után, amikor szomorúak vagyunk.


Aktívan sportolsz... úgy csinálod, mintha csak az lenne rákos, aki dohányzik. A rák egy kegyetlen betegség! Megtámad az olyanokat is, akik életükben egy szálat nem szívtak, és még 20 évesek sincsenek.

Nem néz kort, kinézetet, és hasonlóakat.


Lehet holnap elüt az autó, lehet holnap meghalsz egy balesetben, lehet 20 perc múlva kapsz egy szívrohamat, bármi lehet. Miért ne élveznéd az adott napot úgy, mintha az utolsó lenne?


Dohányozni meg lehet kulturáltan is, másokat nem zavaróan.

Ez is egy szenvedély... egyáltalán nem olyan információkat mutat az adott emberről, ami lényeges volna. Nézz vissza a történelemben, hogy hány dohányos milliárdos, politikus, költő, fontos személy volt..

Ez az élet.


Amúgy az egészséges élet nem a heti 3 sportnál indul, hanem az étkezésnél, utána a sport. Szimplán a sport nem annyira hatásos, ha mellette szeméttel töltöd magad, ami sokkal rosszabb, mint a cigi.


Szóval túlzás.. aki dohányzik, simán lehet nálad sokkal sikeresebb az életben, letehet olyan dolgokat az asztalra, amiről csak álmodozni mersz.

2017. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
21%

én egyet értek veled teljes mértékben :) sőt ha egy nő dohányzik egyenesen undorítónak tartom és szánalmasnak...


22L

2017. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vega vagyok, rendesen eszek. Ne nekem szegezd a dolgokat, nem rólam van szó. Nem is a sikerességről, hogy a dohányos sikeresebb lehet. Egyszerűen nem tudom elkézelni magam egy dohányos nő mellett, a barátaim sem szívják.
2017. jan. 27. 21:31
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

6-os válaszodra Kérdező!


De, rólad szól, mivel így tetted fel a kérdést:


"Helyes vagy helytelen megközelítés, hogy megvetem a dohányos embereket?"


Nem Gipsz Jakabról írtál, hanem magadról.

Szerintem nagyon korrekt választ kaptál az 5-től.

2017. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs' a 4-től!
2017. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Ha ennyire ráérsz, hogy külön foglalkoznod kell azzal, kit nézel le vagy vetsz meg, irigylésre méltó a helyzeted.


Amúgy csak hogy tudd, a dohányosok jelentős része szenved a dohányzástól. De g***inehéz róla leszokni.

2017. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én dohányzom. Tudtommal nem vagyok buta, csak azért, mert nem érdekel az egészségem. Én így döntöttem az én életemben, nem akarok egészségesen élni, mert nekem így jó. Ezt nehéz másoknak felfogni? Apám 45-50 éve dohányzik, nem fejlődött még ki tüdőrák <-> lány ismerősömnél 14 éves korában tüdőrákot diagnosztizáltak, előtte sportolt, valamilyen küzdősport, nem tudom megmondani melyik fajta. :) Egy cigit nem szívott el, majd miután megtudta a hírt, elkezdett cigizni, és nem érdekli, hogy mi lesz vele... nem a cigi az elsődleges oka a haláleseteknek. :P
2017. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!