Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek Kit tartanak férfinak?

Az emberek Kit tartanak férfinak?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok mit gondolnak manapság az emberek ki az igazi férfi?
2017. jan. 28. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igazi, nagybetűs Férfi számomra:

-Határozott, reális önképe van, tisztában van a hibáival, a jó tulajdonságaival.

-Tisztelettel van másokra, udvarias, nem megy bele kicsinyes vitákba, nem alacsonyítja le magát azzal, hogy trágárkodik, mocskolódik.

-Céljai vannak, nem csak él a nagyvilágban, elképzelései vannak a jövővel kapcsolatban.

-Törődő. Egy igazi férfi ha kell, rendíthetetlen kőszikla, de ellágyul a tekintete egy kiskutyától.

-Ápolt, törődik a külsejével. Finom illata van, tiszta ruhákban jár, sportos, egészséges, sugárzik belőle az életerő.

-Emocionálisan intelligens.

-Vonzó, ha még a humor sem áll távol tőle, és pozitívan látja a világot.

2017. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy két dolgot leszámitva stimmel pl nem olvadok el egy kiskutya láttán de a gyerekekért rajongom terveim vannak csak sajna a sikerek azok hiányoznak nemtudom mennyire megbocsátható ez a mai világban mármint hogy nem vagyok gazdag. Rendíthetetlen vagyok ez tèny semmi nem tör össze legalábbis eddig semmisem törtmeg de nem félek bevallani miaz ami rosszul esik vagy fáj kissé öntörvényű vagyok főleg ami az erkölcsi dolgokat illeti azt nagyon szigoruan veszem szerinted Ez mennyire baj ?
2017. jan. 29. 00:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Olyat biztos nem, akik kitartanak nőket.
2017. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig a történelem nagyrészében a nők kitartottak eltartottak voltak mármint ha erre gondolsz az amit magam tapasztalok a mai feminizmus nem igazán tesz jót a társadalomra mármint legyünk egyenlők ezt fontosnak tartom de lássukbe a szexuális egyenlőség és az abortusz nem tett jót a nők számára mert a legjobbat vette el belőlűk a nőiességüket vannak nők akik noha gyönyörűek de sokkal nagyobb kan mint némejik férfi és ez baj nem miránk férfiakra nézve hanem a nőiességre nézve ezzel elveszíti a nőnek kijáró tiszteletet ami az anyaság a női tisztességért kijárna márha még lenne ijen vagyha van is egyre ritkább (de júúj bocsánat elkalandoztam a témátol)
2017. jan. 29. 22:41
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem baj, testvérem, jól beszélsz. :) Itt lakik a szomszédban drága szentpálbenedekjános cimborám, már ráuntunk a kisebbekre, most már nagy csöcs kell nekünk, áldásbékesség.


Kisebbnek elég a pötsünk, ennél kisebbel már uncsi, tesó.


Nem mindig érdekes a pap a tortán, avval az egy szem gyertyánnal, túl tömjén élvezet ez nekünk... Ó áááálmodj királylány, hiába nyitod szólásra ajkaidat, mára már nagyobbak az elvárásaink. Lehetőleg 150 kilós legyen, és lapítson halálra minket a 100 kilós csöcseivel!


Tudod, nem fér el a piramis alatt az a sok egydollárosunk, valamit kell kezdeni ezekkel, ezért vetettünk szemetet a piramis csúcsá... akarom mondani, a csöcsére!

2017. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem te mit mondassz de megosztok veled egy bölcsességemet az ember állatnak születik csak később nevelik emberré kit minek pontosabban. Én csupán az szeretnék lenni aminek teremtett a jóisten férfi ésmint férfi pontosan tudom mire van szükségem és hogyan szerezzem meg azazhogy szerezném ha nem ilyen világ venne körül hogy mit szeretnék: egy jobb életet de nem vagyok önzö akkor legyen jobb mindenkinek több erkölcsöt mert ha valamit gyűlölök az a becstelenség és az erkölcstelenség saját családot egy igazi nővel az oldalamon rengeteg közös gyerekkel mert a gyerekeket szeretem egy jó nagy házat nekünk egy szép nagy kertel amit magam gondoznék azhelyett hogy itt irogatom ezt a sok fölösleges szócséplést minden nap magunknak kikaparni a betevő falatot emberként megöregedni a kis feleségemmel egy utolsót szeretkezni vele de úgy egy igazit aztán meghalni békében. Nem ugyan ezt kivanom mindenki számára éljen úgy mindenki ahogy szeret csakhogy lássukbe egymagam kevés vagyok megváltani a világot nem lehetek minden férfi hejett férfi és nem mondhatok nemet egyedül arra ami itt ebben a világban folyik mindenkinek tennie kéne valamit az egyenlőségben ez lenne a legszebb az összefogás az elnyomott embereket igen is fel kell emelni azokat akikegyenlőbvek lettek nállunk azokat beallitani a sorba ha valóban egyenlő akar lenni legyen egyenlő az elvárás is ne csak a jog és a bér csak tudod hol hibázik ez a dolog ott hohy nagyon kevesen gondoljuk így és szinte senki nem akar semmisem tenni mindenki nagyot akar a tortábol miközben észre sem veszik hogy az élet akkor lessz nagy torta ha mi emberek azzá tesszük régen miért tudtuk megtenni amit egy férfinak kell és most miért nem nos a válasz nagyrésze a pi....n rejlik ( gondolkozz el azon is vajon miért kell meg kérdeznem ma azt hogy az emberek kit tartanak férfinak? )
2017. febr. 1. 21:27
 7/14 anonim ***** válasza:

" legyen jobb mindenkinek több erkölcsöt mert ha valamit gyűlölök az a becstelenség és az erkölcstelenség "


Látod, testvérem, én példát mutaték vala a korábbi hozzászólásomban vala néktek, erkölcsösség terén vala, sok millió más testi létezésemmel együtt vala valék a minő tökély erkölcsösség megtestesülése, ámen. ;)


Bár már nagyon unom ezt a pingvin köntöst, lehet, hogy lecserélem maffiózó öltönyre, az hitelesebb és

erkölcsöcsösebb

rám nézve. De lehet, hogy akadémikus doktornak és tudósnak fogok eztán öltözni, egyre megy, a lényegen az sem változtat.

2017. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

...persze pingvin köntös alatt NEM AZT ÉRTEM, hogy bizonyos népviseletekről volna szó... Se a pincérekről, bár utóbbiról talán... De én a

dákó végi

tejbePAPIra

gondoltam, áldásbékességképmutatás, ámen...


(Titokban persze arra gondoltam, hogy tejbepapitsa, vagy... kinek a pap, kinek a papUcsa...)

2017. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
(Esetleg papifapitsa, lehet válogatni... több millió felekezeti felebarátommal együtt mocskos fantáziánk végtelen, na meg az improvizációs technikám is, szóval írhatok még, ha gondolod, bár elég csak körülnézni...)
2017. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rá ba....l mert nem vagyok sem pap sem papucs se egyik sem másik nem vitázni jöttem egy igazi férfi kimarad a kicsinyes vitákból a perverz fantáziád legyen a tiéd nem vetlek meg miatta van nekem is éppen elég tudod mások véleményét sértegetni el árul valamit rólad tudod mit ? Azt hogy te magad vagy a tejbetök ráadásul gyáva is mert gondolom egyedül itt mersz kekeckedni másokkal ez is csak azt bizonyitja ki is vagy te valójában mellesleg tanitani akartalak volna nem kioktatni de igaz a mondás aki bunkónak születik az is marad a vitát pedig itt zártam lenem vagyok kíváncsi a hozzád hasonlókra és tőlem annak öltözöl aminek akarsz de ha ne áljon tőled messze a krumpli orrsem és csengettyüs sipkasem mert azvagy te valójában. ( remélem látlak egyszer az életben és megmutathatom neked ki a felekezeti mind a két kezemmel)
2017. febr. 2. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!