Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartanak férfinak, nemtudn...

Nem tartanak férfinak, nemtudnak felnézni rám, gyerek vagyok még. Miben és hogy változzak?

Figyelt kérdés
több barátnőmtől is megkaptam már ezt... és nem értem mégis miért...szerintem van bennem elég felelősség és link sem vagyok.dolgozom rendesen és sorolhatnám... mégis mit érthetnek ez alatt bár persze,hogy egyáltalán már itt felteszem ezt ez is eléggé... gyerekes lehet:)
2011. szept. 22. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? A férfiassághoz kisugárzás is kell! Attól, hogy felelősséggel viseltetsz minden iránt és dolgos alkat vagy, attól még lehetsz papucs. (már bocsánat)
2011. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ez lényegesnek tűnik. Talán a gondolkodásod vall gyerekesre. Mégis: miben nyilvánul meg konkrétan, hogy nem vesznek férfi számba?
2011. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan tudom miért kérdezi, ugyanezt érzem én is. Simán 20-25 körülinek néznek, pedig van még rajta 14


mintha az ember homlokára lenne írva, hogy "gyerek"

2011. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen korfüggő


Exemmel ugyanez a baj,a volt menyasszonya és én is több év után ezért tettük ki.


Null kisugárzás,nulla férfiasság.


Pedig kinézetre férfias volt,dolgozik,vannak céljai,elért sokmindent.De mégse tudtam soha felnézni rá mint férfira.


Párom kevésbé férfias kinézetű,alacsonyabb is,kevsebb mindent ért el,mégis olyan kisugárzása van,hogy én ,a kissé feminista,kissé egoista nő,órákig képes vagyok bámulni őt,megbabonáz,ellent nehezen mondok (igaz nem tesz olyat ami nekem rossz),minden ami kell


nem tudok magyarázatot adni a miértre

2011. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bizonytalan vagy. ne azt várd el, hogy felnézzenek rád, hanem egyenrangú társ akarj lenni. az az igazán férfias.
2011. szept. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Pl akkor lennél férfi,ha jól helyreraknád az olyan bigéket,akik így a szemedbe merik mondani,hogy nem vagy férfi,meg nem tudnak felnézni rád.
2011. szept. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
23éves vagyok:) és kisugárzásom is van azt mondja mind:) talán tényleg bizonos dolgokhoz való hozzá állásom az ami...
2011. szept. 23. 14:20
 8/8 A kérdező kommentje:
jah és papucs sem vagyok és nmis leszek:)
2011. szept. 23. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!