Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről? Ilyen...

Mit gondoltok erről? Ilyen esetben mi a teendő? (Nagyon furcsa. )

Figyelt kérdés

Van egy (feltehetőleg) környékbeli fiatal, akinek a külseje gyakorlatilag teljes mértékben megegyezik az enyémmel, még a mozgása, illetve a séta közbeni megnyilvánulásai is kísértetiesen hasonlítanak... (Az öltözékét meg sem említem.) A hasonmásom.

Mintha szándékosan járna/öltözne/viselkedne úgy, mint én.

Mindez nem is lenne annyira "zavaró", ha nem kaptam volna fenyegető üzeneteket, több alkalommal is, és nem láttam volna gyanús alakokat az évek során, akik figyelnek, videóznak, fotóznak.

Ráadásul (még régen) egy alkalommal egy rendőr szinte meg volt győződve arról, hogy én egy általa ismert bűnöző vagyok. Máskor pedig egy "aggasztó" külsejű férfi hitte azt, hogy én "y" vagyok, illetve már több alkalommal is összetévesztettek valakivel az idegenek, legutóbb tegnap este. Sajnos nem emlékszem az általuk említett névre/esetleg nevekre.

Mindezeken felül, az interneten is látok néha olyan "írásokat", amelyek alapján azt gondolom, hogy valaki utánoz, és ál-információkat terjeszt rólam.

Nem tudom, van-e jelentősége, de rengetegen bántottak és gúnyoltak kamaszként, de előfordult mostanában is, hogy rám szállt néhány helybéli.

Hozzátenném, hogy a szóban forgó személyt eddig talán négy alkalommal is láttam közelről, és feltűnt, hogy szándékosan azokat a helyeket keresi fel, ahol én is viszonylagos rendszerességgel tartózkodom.

(Fehér, magyar ember vagyok.)


2017. jan. 29. 08:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Irj a sztoribol egy jo konyvet :)
2017. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint könnyen lehet, hogy van egy harmadik és egy negyedik... személy is az ügyben.
2017. jan. 29. 08:54
 3/30 anonim ***** válasza:

"Mindezeken felül, az interneten is látok néha olyan "írásokat", amelyek alapján azt gondolom, hogy valaki utánoz, és ál-információkat terjeszt rólam. "


Na, ezt kifejtenéd??

2017. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

08:53

Az elsődleges cél az, hogy helyreálljon a "rend", és ne legyen okom aggódni.

Kérhetném, hogy bővebben is kifejtsd a véleményed konkrétan a kérdésem alatt látható mondatokkal kapcsolatosan? (És nem a könyvvel...)

2017. jan. 29. 08:58
 5/30 anonim ***** válasza:

"Véleményem szerint könnyen lehet, hogy van egy harmadik és egy negyedik... személy is az ügyben."


He?

2017. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez egy osszeeskuves-elmelet amineknagy reszet bekepzeled. Mi olyat tettel ami miatt valaki ezt tenne veled? Ha atlagember vagy akkor semmit. Ezert ajanlottam hogy irj konyvet mert kreativ vagy es a fantaziad nagyon jo!
2017. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

08:58, 59


Arra gondoltam ez alatt, hogy például itt, a gyakorin is láttam olyan kérdéseket, amelyek kiegészítő "részénél" az adott személy olyan tulajdonságokat/dolgokat írt le, amelyek nagyon hasonlítanak az enyéimhez, és ugyanakkor olyan "meglátásokat" említ meg, amelyek félreértelmezése miatt régebben gyakran bántottak.

"Plusz résztvevő" alatt pedig a fenyegető/figyelő személyek közül néhányat értek.

2017. jan. 29. 09:10
 8/30 A kérdező kommentje:

09:02

Mindez, amit leírtam, nem képzelgés, hanem TÉNY.

Sajnálom, ha a valós eseteket a fantázia túltengésének gondolod.

Vegyetek komolyan, mert ha megkérdezném azokat a személyeket, akik korábban összetévesztettek mással, most is ugyanazt mondanák.

A "gyanús, figyelgető alakokat" pedig nem csak én láttam.

Nem ilyen válaszokra számítottam.

2017. jan. 29. 09:17
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
SAJNÁLOM, DE TE SKIZOFRÉN, ÉS PARANOIÁS VAGY!!!
2017. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

"Arra gondoltam ez alatt, hogy például itt, a gyakorin is láttam olyan kérdéseket, amelyek kiegészítő "részénél" az adott személy olyan tulajdonságokat/dolgokat írt le, amelyek nagyon hasonlítanak az enyéimhez, és ugyanakkor olyan "meglátásokat" említ meg, amelyek félreértelmezése miatt régebben gyakran bántottak. "


Te beteg vagy!! Sürgősen keress fel egy szakorvost amíg még nem késő!!

2017. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!