Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki, aki sokat posztol...

Mindenki, aki sokat posztol Facebookra apróságokat, az szükségszerűen magányos?

Figyelt kérdés

Azért írtam, hogy apróságokat, hogy ne ilyenekre gondoljatok, hogy épp most nyert meg egy versenyt, vagy nyelvvizsgázott, mert én elhiszem, hogy ez valakinek tök nagy eredmény, szerintem ez oké. De aki ilyeneket tesz ki, hogy mit evett/főzött, hogy lemerült a telefonja aksija (most láttam ezt, ez ihlette a kérdést), hogy melyik filmet nézi, vagy van, aki nézi az X Faktort meg ilyeneket, és élőben közvetíti facebookon, meg folyamatosan írja a véleményét, hogy egyetért-e ezzel stb.


Tudom, sok a facebookos kérdés, nem is kötekedésből írom, én is használom, nem vagyok ellene. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mindig azt mondják, hogy ezek az emberek unatkoznak meg magányosak. De biztos, hogy más oka nem lehet? Mert sok olyan ember van köztük, akiből nem nézném ki, meg hát ilyen nagy számban magányosak az emberek?


2017. jan. 29. 17:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerintme arról lehet vitatkozni, hogy szánalmas-e vagy nem.
2017. febr. 5. 01:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!