Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek ki ilyen langyisa...

A kiválasztott kérdése:

Miért néznek ki ilyen langyisan a mai fiúk?

Figyelt kérdés
Lányok nektek mi jön be?
2017. jan. 30. 22:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Az értelmes emberek.
2017. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a divat. De nem mindenki néz ki úgy.

Mi jön be? Intelligencia és humor.

2017. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Igaza van a kérdezőnek. Rossz rájuk nézni komolyan. Nekem egyáltalán nem jőn be de lehet már csak öregnek érzem magam pedig csak 23 vagyok de egy ferfi legyen már férfi😢 de mikor én 15-17 voltam nem ilyenek voltak a fiúk pedig nem volt ez olyan rég milesz később?? Férfi fog otthon maradni gyesen a nő tartja el a családot??
2017. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%

# 3 Na megjött az ügyeletes koravén tatter aki ki van akadva amiért már más a divat mint ami pár éve.


A divat folyton változik, nem a kamaszkori stílusodtól leszel férfi. Apám a tinédzser képein vállig érő frizurát, feszülős farmert és bőrdzsekit visel, mégsem lett belőle langyi, csak akkor az volt a divat és az ő szülei is ugyan így károgtak.

2017. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
Ezek "mai fiúk" legalább törődnek a kinézetükkel, a hajukkal, látszik, hogy nem az anyjuk választja a ruhájukat. Szívesen nézegetem őket, üdítő látvány.
2017. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
# 4 Hu apád biztosan jól nézett ki! Szerintem jópofa volt az a stílus is. :)
2017. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%

Most ilyen a divat sajnos. Nekem egyáltalán nem tetszik, úgyhogy nem is követem. Meg is van az eredménye: az elitcsajoknál már a megszólításig sem lehet eljutni. :D

Dehát nem is kellenek nekem azok, csak kicsit durva, hogy mennyire a külsőségre mennek ma a csajok. (nem mondom hogy régen nem, de én arra nem emlékszem :D)

2017. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

"csak kicsit durva, hogy mennyire a külsőségre mennek ma a csajok"


Áááá, a pénzre is mennek!

2017. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

Szépen oldalra fésült frizura, meg feszülő sztrecsnadrág, kardigánnal?

Hát ha valaki szerint ez normális, akkor nem tudom.

Nekem nincs bajom velük, toleráns vagyok sokféle emberhez, de azért ez elég meredek, néha én érzem magam hülyén miattuk.

2017. jan. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

# 6 Igen, nagy arc az öreg :)


Öregapám meg a honvéd ificsapatában játszott amikor Puskás ott volt, ők meg az ő stílusát majmolták a hátranyalt, csillogó olajos hajjal.


De basszus nézzétek meg Amerikában meg nyugat-európában mi volt a menő a nyolcvanas években.. Csilivili cuccok, tupírozott hajak, csillogó, színes kiegészítők. Ettől még nem lett hulladék a mai 40-50-es korosztály, csak nekik az volt a fiatalkoruk korszaka.

2017. jan. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!