Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy megváltozta...

Miért van az, hogy megváltoztam POZITÍV irányba, mégse néznek már rám a lányok?

Figyelt kérdés
Tavaly minden hétvégén buliztam szinte, dagadtabb voltam, 36-37 centiméteres felkarral, hosszabb haj oldalt, kócosan felül, szemig leérő frufru, semmi borosta, szinte sosem néztek 18 évesnek és 19 voltam ekkor. 20 vagyok már, azóta fogytam, karom 42cm(Tehát jóval izmosabb vagyok, mint tavaly.), igényesen lenyírva oldalt a haj fokozatba(fade), elől is kb homlok ajáig ér, fel van állítva mindig emberi módra, rendesen, azóta borostám teljesen jó, igényesen meghagyva az is, személyit se kérnek sehol, annyinak néznek, ahány éves vagyok. Tavaly minden hétvégén táncoltam lányokkal, sokszor volt smár, ismerkedés stb. Manapság ugyan már ritkábban járok bulizni, kb havonta, de még odáig se jutok el, hogy táncoljak lányokkal, nem, hogy ismerkedni vagy smár.. Oké, nem ez a cél, csak engem baromira meglep ez. Tényleg, férfiasabban nézek ki, mint tavaly, sokkal, erre pont az ellenkezője van a lányok terén. Inkább a kis vékony srácok és a nem is tudom kikkel állnak össze a csajok a bulikban, mint velem. Picit zavar is, nem esek traumába, csak igazán meglep a dolog. Miért lehet ez?
2016. dec. 19. 23:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Fú apám, nagyon el vagy tévedeve az a baj. A csajozás nem másodfokú egyenlet, nem attól akar veled ismerkedni valaki hogy 5 centivel nagyobb a karod meg tököm tudja meddig ér a hajad.


Ha jól érzed magad a bőrödben és magabiztos vagy akkor lépj fel határozottan és akkor lesz csajod. Az önbizalom a legfontosabb a csajozásban. Van haverom aki nagyon jóképű gyerek de mégis fosik a lányoktól, önként mennek hozzá beszélgetni de még ettől is berezel, nincs is soha csaja. Jó beszélőkével, karizmatikus fellépéssel viszont akkor is elbűvölhetsz valakit ha nem vagy tökletes. Ne várd a csodát, légy férfi és lépj az ügyben.

2016. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem a csajozásról van szó, tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal. Egyszerűen jobban nézek ki, mint 1 éve, jobban is érzem magam a bőrömben, mégsem látom a külső megerősítéseket, a "Gyúrsz, tesó?" odaszólásokon kívül.
2016. dec. 20. 00:14
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a régi külsőddel jobban nézhettél ki. "hosszabb haj oldalt, kócosan felül, szemig leérő frufru" - ebbe mi a gáz? :D Nekem személy szerint jobban tetszik mint az "igényesen felnyírt" tömeg haj. A kócos haj cuki. A haj sokat dob egy emberen. Legyen az férfi, nő, tökmindegy. Szerintem túl tömeg lettél.
2016. dec. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én alig látok ilyen hajjal mászkálni embereket, mint ami nekem most van.

Régen állandóan szivattak azzal a hajjal, meg zavart is, hogy össze-vissza állt folyton, zsírosodott, nem is tetszett már, gyerekes volt, meg ezaz..

De most buliról beszéltünk, ott a tömeglányok keresik a tömegfiúkat, szóval érted, ha tömeg lennék, akkor lehet más lenne a helyzet. :D

2016. dec. 20. 01:28
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Van akinek jól áll a tömegstílus, van akinek nem. :) Küldj képet.
2016. dec. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár kíváncsivá tettél. Küldesz egy előtte-utána fotót? .:)
2016. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár kíváncsivá tettél. Küldesz egy előtte-utána fotót? 30/n
2016. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár kíváncsivá tettél. Küldesz egy előtte-utána fotót? .:)
2016. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár kíváncsivá tettél. Küldesz egy előtte-utána fotót? 30/n
2016. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár kíváncsivá tettél. Küldesz egy előtte-utána fotót? .:)
2016. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!